Meduškine srdiečka

Najkrajšie rozprávky a básničky

Elena Čepčeková

SPN - Mladé letá2013 SVK Slovensky

Kniha: Meduškine srdiečka - Najkrajšie rozprávky a básničky - Elena Čepčeková
Katalógové číslo: 209454
8,59

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Meduškine srdiečka

Najkrajšie rozprávky a básničky

Meduškine srdiečka sú reprezentatívnym výberom tých najlepších rozprávok, básničiek a hádaniek, ktoré Elena Čepčeková napísala pre menšie deti. Jej nezabudnuteľná láskavá včielka Meduška pomáha všetkým chrobáčikom, zvieratká ratujú Utopený mesiačik alebo pomáhajú iným: Čo môžeme – pomôžeme. Nájdu sa však aj zlomyseľníci a lenivci: O lenivom kladivku, Výhovorka býva horká. Táto knižka príbehov zo zvieratkovskej aj rozprávkovej ríše je plná poetiky detstva a láskavého humoru.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
209454
Názov
Meduškine srdiečka
Podnázov
Najkrajšie rozprávky a básničky
EAN/ISBN
9788010023493
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Elena Čepčeková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2013
Rozsah
112
Rozmer
200×280
Hmotnosť
0,67
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Jana
20.08.2015 16:49:37

Pani Čepčeková je skutočne kráľovnou pera. Svedčí o tom aj táto knižočka. Prekrásna kniha plná basničiek a rozprávok od autorky, ktorá skutočne poznála zákutia a tajomstvá detskej duše. Všetky svoje knihy písala s láskou k svojim čitateľom. A výnimkou nieje ani kniha Meduškine srdiečka. Stretnete sa v nej so všetkým čo je v svete dôležité: láska, slušnosť, priateľstvo, úcta. Túto autorku si veľmi vážim a jej tvorbu považujem za jedinečnú. Určite po otvorení tejto knihy nebude nikto sklamaný . Jej čaro dotvárajú aj prekrásne ilustrácie. Je užitočnou pomôckou pre rodičov ale aj učiteľov .