Slovensko - zaujímavosti, unikáty, rarity - 3. vydanie

zaujímavosti unikáty rarity

Alexander Vojček Drahoslav Machala

Príroda2013 SVK Slovensky

Kniha: Slovensko - zaujímavosti, unikáty, rarity - 3. vydanie - zaujímavosti unikáty rarity - Alexander Vojček, Drahoslav Machala
Katalógové číslo: 197848

Nedostupné
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Slovensko - zaujímavosti, unikáty, rarity - 3. vydanie

zaujímavosti unikáty rarity

SLOVENSKO ? SLOVAKIA ? SLOWAKEI ? LA SLOVAQUIE Láska je ako dobrá pieseň – napísal básnik. Ale láska môže byť aj postoj k životu a ku svetu. Kto chodí po svete s otvorenými očami, má nádej, že uvidí to, čo zostane pred ostatnými navždy skryté. Usilovali sme sa vidieť Slovensko s láskou, teda tak, aby sme aj mnohým návštevníkom otvorili oči, aby v našej vlasti uvideli tie najkrajšie zázraky, ktoré sme dostali do daru. Stačí sa dobre dívať, a prekvapia vás úžasné technické aj staviteľské pamiatky, ktoré sa na Slovensku nahromadili počas vekov, stačí sa dívať a uvidíte zázraky prírody v horách, pri riekach aj jazerách, stačí sa dívať a uvidíte, čo nám zanechali naši predkovia, aby sme to mohli zveľaďovať a odovzdať potomkom. Sprievodné texty k obrázkom sú v slovenčine, angličtine, nemčine a francúzštine.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
197848
Názov
Slovensko - zaujímavosti, unikáty, rarity - 3. vyd
Podnázov
zaujímavosti unikáty rarity
EAN/ISBN
9788007022140
Autor
Alexander Vojček, Drahoslav Machala
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2013
Rozsah
128
Rozmer
215×303
Hmotnosť
0,88
Stav
Nedostupné
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Slovensko - zaujímavosti, unikáty, rarity - 3. vydanie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.