Bastardi v politike

Príbehy o tých, ktorí zneužili moc

Leopold Moravčík

PERFEKT2013/03 SVK Slovensky

Kniha: Bastardi v politike - Príbehy o tých, ktorí zneužili moc - Leopold Moravčík
Katalógové číslo: 196547
12,51

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Bastardi v politike

Príbehy o tých, ktorí zneužili moc

Príbehy o tých, ktorí zneužili moc Kniha s prvkami beletrie Bastardi v politike obsahuje 12 príbehov diktátorov, ktorí stáli na čele rôznych štátov a ich konanie ovplyvnilo životy miliónov ľudí. Je založená na faktoch odohrávajúcich sa v období studenej vojny v druhej polovici 20. storočia a poukazuje na to, ako moc a bohatstvo deformujú charaktery, na množstvo prípadov porušovania ľudskosti, práv a morálnych hodnôt. Ide o dynastiu Somozovcov v Nikarague, ugandského diktátora Idiho Amina, iránskeho šáha Pahlavího, irackého diktátora Saddáma Husajna, Ferdinanda Marcosa z Filipín, Nicolae Ceauşesca, Pol Pota, ako aj bojovníka proti sovietskej okupácii Afganistanu Usámu bin Ládina a iných, ktorí nerešpektovali princípy demokracie. Kniha je pútavými príbehmi určená širokej verejnosti zaujímajúcej sa o politické dianie, indivíduá a ich činy, ktoré sa neposudzovali podľa medzinárodných práv, je určená aj študentom žurnalistiky, politológie a medzinárodných vzťahov.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
196547
Názov
Bastardi v politike
Podnázov
Príbehy o tých, ktorí zneužili moc
EAN/ISBN
9788080465889
Autor
Leopold Moravčík
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2013/03
Rozsah
246
Rozmer
173×228×22 mm
Hmotnosť
0,70
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Bastardi v politike zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.