Podvody ktoré hýbali dejinami ( 2.vyd.)

Eric Chaline

SVK Slovensky TRIO PUBLISHING2009

Kniha: Podvody ktoré hýbali dejinami ( 2.vyd.) - Eric Chaline
Katalógové číslo: 191373 viac »
11,75

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Podvody ktoré hýbali dejinami ( 2.vyd.)

Kniha Podvody, ktoré hýbali dejinami prináša v chronologickom poradí najdôvtipnejšie a najzábavnejšie spôsoby, ako sa ľudia dokázali navzájom okabátiť a podviesť. V pozadí niektorých prípadov stojí finančný motív, ako napríklad v pyramídových hrách Charlesa Ponziho či Bernarda Madoffa. Inokedy vedci zmanipulovali dôkazy v planej nádeji, že dokážu svoje milované teórie; najúspešnejší umelci sfalšovali diela predošlých majstrov, aby zozbierali aspoň omrvinky ich slávy; iní podvodníci hľadali spôsob, ako skryť svoju bezvýznamnosť a nezaujímavý pôvod pod pláštikom požičaného mena. Táto pôsobivá publikácia, ktorá obsahuje vyše osemdesiat fotografií, malieb a ilustrácií, vrhá svetlo na podmanivé, ambiciózne osobnosti stojace v centre príbehov a skúma ich motiváciu, ktorá ich priviedla k nečistým a nečestným skutkom – a tie v mnohých prípadoch „hýbali dejinami“.
Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
191373
Názov
Podvody ktoré hýbali dejinami ( 2.vyd.)
EAN/ISBN
9788089552139
Autor
Eric Chaline
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2009
Rozsah
256
Rozmer
170×226
Hmotnosť
0,72
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Podvody ktoré hýbali dejinami ( 2.vyd.) zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.