Izabela II. V tieni Notre-Dame

V tieni Notre-Dame 1439 - 1454

Eva Ava Šranková

IKAR2012/10 SVK Slovensky

Kniha: Izabela II. V tieni Notre-Dame - V tieni Notre-Dame 1439 - 1454 - Eva Ava Šranková
Katalógové číslo: 174653

Nedostupné
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Izabela II. V tieni Notre-Dame

V tieni Notre-Dame 1439 - 1454

Vzrušujúci príbeh pestrého života krásnej Izabely sa odohráva v stredovekom Francúzsku a čarovnej Florencii, vrcholí a rozuzľuje sa v Paríži. Nájde Izabela de Vosges stratenú lásku, unikne nástrahám svojich nepriateľov, získa si milosť Karola VII., o ktorú ju pripravila Agnes Sorelová, či nastane ďalší obrat v jej živote a pocíti radosť v náručí iného muža? Alebo sa jej krížová cesta nikdy neskončí... V románe plnom lásky, zrady a nenávisti prichádza hlavná hrdinka na to, že iba vášeň pre vzťah nestačí. Pochopí konečne, že bez odpustenia obyčajné ľudské šťastie nikdy nenájde? Príbeh šľachtičnej, odhodlanej bojovať s osudom, je určený každému, kto má rád hrdosť, česť a európske dejiny.

Máme pre vás pár dokumentov, ktoré nám poskytol vydavateľ. Najčastejšie to býva obsah knihy, ukážková kapitola, alebo úryvok z titulu.

Úryvok z obsahu knihy ...

„Viem, Michael!“ zvolala za ním a tíško dodala: „Nech vás ochraňuje 
milostivý Boh!“ Keď sa za nimi privreli dvere, zvrtla sa a podišla k veľkému zrkadlu. Chvíľu pozerala na obraz mladej ženy s bledou tvárou, na ktorej vynikali najmä oči. Odzrkadľovala sa v nich bolesť, podfarbovali ich tmavé kruhy. Ich zelená farba mnohým vyrážala dych... Teraz 
však horeli tajomným plameňom. Skrýval sa v nich hnev a žiaľ trýzniaci Izabelinu dušu. 
„Dnes nebudeš plakať!“ nástojčivo šepla obrazu v zrkadle. „Na žiaľ bude času dosť!“ povedala odhodlane. „Nastal čas odplaty a vzdoru!“ Pokľakla pod veľkým krížom, preberajúc v prstoch ruženec a pohrúžiac sa do modlitby, prestala vnímať okolitý svet. „Pater noster, qui es in caelis, sanctificetur nomen tuum...“

Podrobnejšie info
Katalógové číslo
174653
Názov
Izabela II. V tieni Notre-Dame
Podnázov
V tieni Notre-Dame 1439 - 1454
EAN/ISBN
9788055130316
Autor
Eva Ava Šranková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2012/10
Rozsah
192
Rozmer
115×185
Hmotnosť
0,17
Stav
Nedostupné
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Izabela II. V tieni Notre-Dame zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.