Za hranicou strachu

Jaye Fordová

IKAR2012/12 SVK Slovensky

Kniha: Za hranicou strachu - Jaye Fordová
Katalógové číslo: 167567
10,33

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Za hranicou strachu

Predstavte si, že by sa vaše najhoršie obavy stali skutočnosťou. Jodie Cramerová mala v sedemnástich rokoch hrôzostrašný zážitok – s kamarátkou Angelou ich prepadli traja muži. Jodie prežila, no jej spolužiačka Angela také šťastie nemala. Teraz má tridsaťpäť rokov, je učiteľkou a matkou dvoch detí a minulosť zahrabala do najhlbších útrob. Keď sa s tromi kamarátkami vydá na víkendový výlet z mesta, túži sa len trochu zasmiať a zabaviť. No štyri baby na výlete netušia, že chalupa na samote, do ktorej sa vybrali, bola kedysi objektom policajného vyšetrovania a – rovnako ako Jodie – ukrýva desivé tajomstvo. Keď Jodie narazí na dvojicu sliedičov, snaží sa presvedčiť kamarátky, že na chalupe nie sú samy, no nikto jej neverí. Po nepríjemných zábleskoch z noci, keď zavraždili Angelu, napokon sama začína pochybovať o svojom zdravom rozume. Až kým im na dvere nezaklopú dvaja muži. Z anglického originálu Beyond Fear (Penguin Group, New York 2010) preložil Andrej Chovan.

Máme pre vás pár dokumentov, ktoré nám poskytol vydavateľ. Najčastejšie to býva obsah knihy, ukážková kapitola, alebo úryvok z titulu.

Úryvok z obsahu knihy ...

Kľačala na kolenách, v hlave si opakovala jeho slová. Akoby hypnotizér luskol prstami. Chvíľu jej hučalo v hlave a svet sa s ňou krútil - vzápätí všetko stíchlo.
Nebola v šoku, nebola ani hluchá. Iba v nej zavládol pokoj. Matt vyslovil slová, ktorých sa najväčšmi bála: Bež, Jodie! A zrazu sa jej všetko rozjasnilo. Preukázal jej obrovskú láskavosť. Cítila sa najlepšie, odkedy v piatok večer zišli z cesty. Akoby sa dostala za hranicu strachu a za ňou opäť našla seba. Nadýchla sa mrazivého vzduchu a cítila, ako sa jej v kostiach usadilo železné odhodlanie. 
„Nenechám tu svoje priateľky. Nepohnem sa odtiaľto, kým nenájdeme iný spôsob, ako ich odtiaľ dostať.“

Podrobnejšie info
Katalógové číslo
167567
Názov
Za hranicou strachu
EAN/ISBN
9788055131115
Autor
Jaye Fordová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2012/12
Rozsah
296
Rozmer
125×200
Hmotnosť
0,30
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Michaela
26.04.2013 15:42:35

celkom dobra