Podvody, ktoré hýbali dejinami

Eric Chaline

TRIO PUBLISHING2011 SVK Slovensky

Kniha: Podvody, ktoré hýbali dejinami - Eric Chaline
Katalógové číslo: 102700
12,94

Na dopyt
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Podvody, ktoré hýbali dejinami

Kniha Podvody, ktoré hýbali dejinami prináša v chronologickom poradí najdôvtipnejšie a najzábavnejšie spôsoby, ako sa ľudia dokázali navzájom okabátiť a podviesť. V pozadí niektorých prípadov stojí finančný motív, ako napríklad v pyramídových hrách Charlesa Ponziho či Bernarda Madoffa. Inokedy vedci zmanipulovali dôkazy v planej nádeji, že dokážu svoje milované teórie; najúspešnejší umelci sfalšovali diela predošlých majstrov, aby zozbierali aspoň omrvinky ich slávy; iní podvodníci hľadali spôsob, ako skryť svoju bezvýznamnosť a nezaujímavý pôvod pod pláštikom požičaného mena. Táto pôsobivá publikácia, ktorá obsahuje vyše osemdesiat fotografií, malieb a ilustrácií, vrhá svetlo na podmanivé, ambiciózne osobnosti stojace v centre príbehov a skúma ich motiváciu, ktorá ich priviedla k nečistým a nečestným skutkom – a tie v mnohých prípadoch „hýbali dejinami“.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
102700
Názov
Podvody, ktoré hýbali dejinami
EAN/ISBN
9788096944446
Forma
Brožovaná
Autor
Eric Chaline
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2011
Rozsah
256
Rozmer
175×230×20
Hmotnosť
0,69
Stav
Na dopyt
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Podvody, ktoré hýbali dejinami zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.