Dobrodruhovia

Séria kníh: Dobrodruhovia

Séria / 5 titulov

Zaradené v kategórii KomiksySVK Slovensky

Zatiaľ vyšlo 5 titulov, pripravujú sa ďalšie... Viac info je možné nájsť na stránkach projektu Dobrodruhovia na http://www.dobrodruhovia.eu

Dobrodruhovia sú poviedky dejovo naväzujúce na seba a spísané na základe odohratých príbehov v najznámejšej RPG (Role Playing Game) hre v Slovenskej a Českej republike Dračí Doupě. Príbeh je tak kreovaný viacerými osobami súčasne a to nie tak, aby sa tvorcovia deja zamerali na to, čo očakáva čitateľ, ale v prvom rade na to, aby sa rozhodovali podľa svojho presvedčenia, intuície, vedomostí a skúseností. Vzniká tak unikátny dej, ktorého priebeh nedokáže nikto predvídať..

Príbehy tak majú jedinečnú podobu, ktorú žiaden spisovateľ nedokáže napodobniť, pretože chce do deja vložiť svoje vlastné predstavy o pútavosti príbehu. Avšak príbeh odohratý v hre Dračí Doupě je prekvapivý, plný zvratov a nečakaných udalostí. Každá reakcia jedného hráča vyvoláva reakcie ostaných hráčov a tie sú vždy iné, podmienené povahami a vnútroným prežívaním hráča, ktorý sa vžíva do role svojej postavy. Príbehy ale nie sú len prostoduché poviedky o neslýchaných činoch. Je to zachytenie životov dobrodruhov so všetkým, čo k nemu patrí – od rodinných problémov až po nenaplnené lásky, či čelenie životu v pote z tvrdej práce.

Otvor aj Ty príbehy našich postáv, vži sa do ich role a posúď, či by si jednal podobne! Nájdi si v našich príbehoch svojho dobrodruha, ktorému budeš držať palce a budeš zvedavý, ako sa bude jeho osud vyvíjať!

Kniha: Dobrodruhovia 5 - 5. časť - Slavomír Blažek

Dobrodruhovia 5 5. časť

SVK Slovensky 2013/12Slavomír BlažekSlavomír BlažekKomiksy

Skladom u dodávateľa

4.0 z 5.0
5,91
Kniha: Dobrodruhovia 4 - 4. časť - Slavomír Blažek

Dobrodruhovia 4 4. časť

SVK Slovensky 2013/09Slavomír BlažekBlažek SlavomírKomiksy

Vypredané

NEDOSTUPNÉ
1,87
Kniha: Dobrodruhovia 3 - 3. časť - Slavomír Blažek

Dobrodruhovia 3 3. časť

SVK Slovensky 2013/07Slavomír BlažekBlažek SlavomírKomiksy

Vypredané

NEDOSTUPNÉ
1,87
Kniha: Dobrodruhovia 2 - 2. časť - Slavomír Blažek

Dobrodruhovia 2 2. časť

SVK Slovensky 2013/04Slavomír BlažekBlažek SlavomírKomiksy

Vypredané

NEDOSTUPNÉ
1,87
Kniha: Dobrodruhovia 1 - 1. časť - Slavomír Blažek

Dobrodruhovia 1 1. časť

SVK Slovensky 2013/01Slavomír BlažekBlažek SlavomírKomiksy

Vypredané

5.0 z 5.0
NEDOSTUPNÉ
1,87