Mona Kasten - Znova 3: Cítiť znova

© Literama.sk, 15.2.2022

Myslela si, že nie je jej typ. Srdce to však vidí inak. Sawyer Dixonová pôsobí na ľudí dosť odmerane. Je tvrdá, nedáva si servítku pred ústa a stále je sama. Od smrti rodičov si nikoho nepúšťa k telu. To sa však zmení, keď sa zoznámi s Isaacom Grantom.

Publikované 15.2.2022
© Literama.sk: Autorsky chránený materiál

Pri päťdielnej sérii je zvyčajne veľmi náročné docieliť, aby sa zápletka príbehu zbytočne a umelo nenaťahovala, a aby sa jej autor vyhol opakovaniu určitých dejových prvkov. Mona Kasten má svojim čitateľom však stále čo ponúknuť. Podobnosť postáv, respektíve ich rodinné zázemie, v tejto sérii nie je kontraproduktívne – práve naopak, je istým stmeľujúcim prvkom.

Hoci kniha zachytáva menší časový úsek, autorka príbeh rozpráva opäť veľmi pútavo a presvedčivo. Dovolím si tvrdiť, že ešte lepšie než v predošlých dvoch častiach. Tomu, že sa mi Cítiť znova páčilo najviac z celej série, hrá do karát aj fakt, že mi Isaac charakterovo veľmi sadol. Naoko nesmelý chalan toho v sebe skrýva veľmi veľa, no nie každému sa podarí odhaliť jeho pravú tvár.

Celý príbeh sa navyše nesie v znamení príslovia nesúď knihu podľa obalu, respektíve nedôveruj tomu, čo sa o tebe hovorí, ktoré – ako zistíte na konci príbehu – tento román dokonale vystihuje. Viac vám ale neprezradím. :-)

Copyright © 2022 Dominik

Publikované 15.2.2022
© Literama.sk: Autorsky chránený materiál

Kniha: Znova 3: Cítiť znova - Myslela si, že nie je jej typ. Srdce to však vidí inak. - 1. vydanie - Mona Kasten

Znova 3: Cítiť znova Myslela si, že nie je jej typ. Srdce to však vidí inak.

SVK Slovensky 2021/12Mona KastenIKARRomány a novely

Skladom u dodávateľa

5.0 z 5.0
12,35