Kniha ZADARMO

Utekajte si rýchlo skontrolovať svoje emailové schránky...


© Literama.sk: Autorsky chránený materiál

Prečo? Berte to ako mikulášsky darček. Z Literama.sk. Našim posledným newslettrom sme odberateľom poslali zľavový kód, s ktorým od nás získajú knihu úplne zadarmo.

Ako na to?

Ak si teraz u nás na Literama.sk urobíte objednávku v hodnote aspoň 10 EUR a použijete kód kupónu, ktorý sme Vám poslali emailom, k objednávke Vám pribalíme ZADARMA knihu Čitateľský zápisník Knižkomila. Táto naša ponuka je platná do utorka 8.12.2020 alebo do minutia akciových zásob Čitateľského zápisníka Knižkomila, tak objednávajte rýchlo! Nezabudnite, nutnou podmienkou je použiť kód!

Teraz pred Vianocami sa to naozaj oplatí! Už viete, komu ho venujete? Alebo si ho necháte pre seba? ;) ;) ;)

O čom je Čitateľský zápisník?

Prečítané knižky si zaslúžia vašu pozornosť. Malé, veľké, staré alebo úplne nové, dokonca aj tie, ktoré sú ešte len v pláne. V tomto knižnom zápisníku si na ne posvietite spolu s uznávaným knižným pomocníkom – svätojánskou muškou menom Knižkomil

Koľko vzácnych myšlienok, spomienok a čitateľských zážitkov si v sebe nesiete a chceli by ste si ich navždy uchovať? Tento zápisník si na viac ako 200 stranách dotvoríte sami presne podľa seba! Knižkomil vám navyše s radosťou poradí s rôznymi čitateľskými dilemami. 

Tak opäť, dočítania!


© Literama.sk: Autorsky chránený materiál

Kniha: Čitateľský zápisník Knižkomila - 1. vydanie - Mária Bílková, Samcová Eva

Čitateľský zápisník Knižkomila

SVK Slovensky 2020/10Mária Bílková, Samcová EvaIKARDeti a mládež

Skladom u nás

Do Vianoc: ÁNO
2,66