Zlodej duší - z nášho blogu | kníhkupectvo Literama.sk

Zlodej duší

Zlodej duší

© Literama.sk, 11.8.2020

Nemám strach zo smrti. Len nechcem byť pri tom, keď sa to stane. Woody Allen

Nedávno vyšiel ďalší skvelý thriller od Sebastiana Fitzeka, ktorý jeho fanúšikov a fanúšičky opäť nesklamal: Zlodej duší.

Hlavný hrdina netuší ako sa volá, nič si nepamätá zo svojho života. Je hospitalizovaný na súkromnej psychiatrickej klinike s úplnou amnéziou. Volajú ho Caspar. Lekári aj spolupacienti. Náhodou zazrie v televízii reportáž o Zlodejovi duší, ktorý spôsobil, že z troch mladých žien plných života sa stali zúbožené trosky. Psychopat im ukradol ich duše. Nemučil ich, ani neznásilnil. Nechal ich žiť, ale ony prežili niečo omnoho strašnejšie... Ďalšiu obeť si vyhliadol na klinike.

Je deň pred Štedrým večerom. Vonku zúri snehová víchrica. Luxusná klinika je odrezaná od okolitého sveta. Neďaleko havaruje sanitka a kvôli nepriaznivému počasiu sa šofér sanitky aj pacient uchýlia na kliniku. V budove však začne vyčíňať psychopat, pred ktorým nie je úniku.

Kto je Zlodej duší? Aký má motív? Prečo „zabíja“ duše svojich obetí? Začína sa hra na mačku a myš.

Izolované miesto, šialenec a jeho obete. Pri čítaní tohto thrilleru budete mať zimomriavky po celom tele. Šialená hra vraha s obeťami, ktorá sa končí úplne neočakávane. Napínavý príbeh plný hrôz, hádaniek a hlavolamov. Skvelý psychothriller s nečakaným rozuzlením.

Odporúčame prečítať.


Publikované 11.8.2020 © Literama.sk: Autorsky chránený materiál


Kniha : Zlodej duší - 1. vydanie

Zlodej duší

Kúpiť
10,27