Psia cesta domov | kníhkupectvo Literama.sk

Psia cesta domov

Psia cesta domov

© Literama.sk, 14.1.2019

O láske psa k človeku, ktorá by nám mala byť vzorom a príkladom...

Je všeobecne známe, že pes je najlepším priateľom človeka. To isté možno povedať aj o knihe, ale s tým rozdielom, že pes je živý tvor. Do života človeka prináša radosť, útechu a bude vás stále bezpodmienečne milovať. Čaká na váš príchod zo školy, či z práce, neodvráva vám, zlepšuje vám fyzickú kondíciu, keď vás ťahá na prechádzku, nevypytuje sa zbytočné otázky, ale pokorne počúva vaše frflanie aj sťažnosti na svet. Pes v rodine je veľkým darom pre deti a pre dospelých členov rodiny. Tvoria svorku, ktorá spolu zažíva dobrodružstvá a svet sa nám ľuďom vďaka tomuto domácemu miláčikovi, ktorý ľudstvo sprevádza od dávnych dôb, zdá hneď krajším miestom pre život.

O psoch už bolo popísaných množstvo kníh, mnoho filmov natočených a keby ste sa spýtali psíčkarov, čo zažili spolu so svojimi psími miláčikmi, ich rozprávanie môže byť nekonečné…

Tento mesiac vyšiel ďalší psí bestseller s názvom Psia cesta domov. Ako inak, krásne a vtipné rozprávanie o nezlomnom pute medzi človekom a psom. Je to srdcervúci príbeh o krížencovi viacerých rás menom Bella. Rozpráva príbeh svojho života: o narodení v brlohu pod domom určenom na demoláciu, o svojom záchrancovi a jeho matke – vojnovej veteránke, o ľuďoch, ktorým priniesla lásku, ale aj o ľuďoch, kvôli ktorým musela opustiť svoju svorku. Bella však túži po domove a odhodlá sa na dobrodružnú cestu domov.

Očarujúci príbeh o vernosti a láske, ktorý si naplno vychutnáte a užijete a na mnohých miestach sa aj zamyslíte. Zároveň prichádza do kín aj rovnomenný film. Ale je všeobecne známe, že kniha je vždy lepšia ako film. Tak sa dajte do čítania! A možno sa rozhodnete zaobstarať si psa, ak ho ešte nemáte, a váš život bude hneď veselší!


Publikované 14.1.2019 © Literama.sk: Autorsky chránený materiál


Kniha : Psia cesta domov - 1. vydanie

Psia cesta domov

Kúpiť
9,14