Expedujeme bez poštovného | kníhkupectvo Literama.sk

Expedujeme bez poštovného

Expedujeme bez poštovného

Dnes je BLACK FRAJDEJ. Knihy Vám teraz doručíme BEZ POŠTOVNÉHO

Využite akciu na poštovné ZADARMO. Táto akcia je časovo obmedzená, platí u nás na Literama.sk od dnes do piatka 23.11.2018, vrátane.

Podmienky akcie

Jedinou podmienkou je mať objednávku nad 19,90 €, potom celé expedičné náklady zaplatíme za Vás, či už pôjde o doručenie priamo na Vašu adresu expresným poštovým kuriérom, doručenie a uloženie na Vašu najbližšiu pobočku Slovenskej pošty alebo poštový BalíkoBOX, ak máte nejaký nablízku.

Vianočný darčekový poradca

Ako vybrať pre seba alebo svojich blízkych ten správny vianočný darček? Chýba vám inšpirácia? S naším knižným darčekovým poradcom je to jednoduché... kliknite si na postavičku a vyberajte...

Na Literama.sk si vyberiete rýchlo a hlavne dobre! A navyše - na väčšinu knižných titulov máme pre Vás pripravenú zľavu...

BLACK FRIDAY

Dnes, piatok 23.11.2018, je Black friday. Čierny piatok sa považuje za oficiálny začiatok predvianočnej nákupnej horúčky, síce podľa tradície v USA, ale prečo by sme sa my Slováci nepridali ;) že?

Tento termín vznikol pôvodne a údajne vo Philadelphii, a to kvôli mega dopravnému zmätku, ktorý tam pravidelne vládol deň po Dni vďakyvzdania. Počas 60-tych rokov 20. storočia sa postupne rozšíril, a takto sa dostal do celých Štátov. Dni nasledujúce po Thanksgiving Day označili policajti a vôbec vodiči ako Black Friday (čierny piatok) a Black Saturday (čierna sobota). A tak pre zmätky a dopravné zápchy v uliciach máme teraz "sviatok nakupovania".


© Literama.sk: Autorsky chránený materiál