Kategórie

  Knihy sú v našom katalógu členené do kategórií a podkategórií tak, aby si každý návštevník kníhkupectva Literama.sk našiel práve to, čo mu je najbližšie. V zátvorkách za názvom kategórie je uvedený počet kníh, titulov alebo tovaru, ktoré evidujeme pre daný žáner.

  Knihy z kategórie Erotické romány

  Erotické romány (162)

  Máte radi romantiku, ale bežné romance vám nestačia? Potrebujete silnejšiu šálku kávy? Tak tu ste na správnom mieste. V tejto špeciálnej kategórii nájdete najnovšie erotické knihy, šteklivé romány či... viac »
   Knihy z kategórie Young Adult

   Young Adult (706)

   Yandult!  Aj vás chytili knihy žánru Young Adults Fiction? Tak ste na správnom mieste. Nájdete tu všetky najhorúcejšie novinky práve z tohto súdka literatúry pre mladých - romantiku, fantasy, dys... viac »
    Knihy z kategórie Krimi a detektívky

    Krimi a detektívky (4755)

    Vaše obľúbené knihy - krimi a detektívky v podobe románov, noviel a poviedok. Proste klasika z oblasti detektívnej prózy od A po Z so slovenskej a zahraničnej produkcie.... viac »
     Knihy z kategórie Dobrodružné

     Dobrodružné (826)

     Kategória dobrodružných kníh vám prinesie tituly plné napätia a samozrejme dobrodružstva. Načrite do románov a noviel pretkaných romantikou, nebezpečím a zároveň vzrušením.... viac »
      Knihy z kategórie Poézia

      Poézia (1704)

      Kategória kníh s básňami a veršami. Nájdete tu široké spektrum básnických zbierok od malých knižiek až po súborné diela, tituly od nových autorov až po klasiku, poéziu lirickú, epickú...... viac »
       Knihy z kategórie Fantasy

       Fantasy (1671)

       Knihy v kategórii fantasy určite potešia tých, čo radi čítajú príbehy s prvkami mágie a nadprirodzených javov. Určite ste na správnom mieste, ak sa pri čítaní svojej knihy radi ocitnete v inom svete,... viac »
        Knihy z kategórie Sci-fi

        Sci-fi (1676)

        Sci-fi (science fiction) je literatúra vedeckej fantastiky. Je to žáner, v ktorom sa obraz sveta príbehov kníh, spravidla premietnutý do budúcnosti, opiera o znalosti súčasnej alebo vymyslenej vedy a... viac »
         Knihy z kategórie Thrillery

         Thrillery (2487)

         Kategória kníh thrillery obsahuje tituly pre silnejšie povahy. Knihy obsahujúce kriminálne zápletky, horory a napätie.... viac »
          Knihy z kategórie Romantika

          Romantika (4303)

          V kategórii romantika si vyberie knihu určite každý. Nie len ženy a dievčatá, ktoré majú rady romány, novely alebo poviedky s ľúbostnou tématikou alebo literatúru pre zasnených a zamilovaných.... viac »
           Tovar z kategórie Audio a video

           Audio a video (1833)

           Kategória obsahuje produkty audiovizálnej povahy ako CD, DVD, video kazety VHS, MC audiokazety ale aj dátové nosiče pre počítače ako sú CD a DVD médiá napríklad s výučbovým softvérom.... viac »
           Tovar z kategórie Doplnkový tovar

           Doplnkový tovar (3390)

           Kategória doplnkového sortimentu ponúka tovar ako napríklad knižné záložky, magnetky, obaly, pohľadnice, perá alebo iné predmety reklamnej povahy.... viac »
           Knihy z kategórie Informatika a počítače

           Informatika a počítače (1108)

           Odborná literatúra z oblasti informatiky. Kategória obsahuje knihy o hardvéri, softvéri, internete, aplikovanej informatike, proste o všetkom, čo nejak súvisí s počítačmi.... viac »
           Knihy z kategórie Hobby a voľný čas

           Hobby a voľný čas (1324)

           Knihy nielen pre domácich kutilov a koníčkarov. Nájdete tu pestrú paletu kníh pre záhradkárov, chovateľov, záhradkárov, turistov a mnohé ďalšie.... viac »
           Knihy z kategórie Zdravie a životný štýl

           Zdravie a životný štýl (1089)

           Zaujíma Vás spôsob života vo vzťahu k zdraviu? Táto kategória kníh obsahuje tituly o zdravom životnom štýle, ako ho dosahujeme a udržujeme, ale aj ako ho strácame. Je to veľmi široká téma, v ktorej si... viac »
           Knihy z kategórie Náučná a odborná literatúra

           Náučná a odborná literatúra (1860)

           Tu nájdete knihy zamerané na odbornú tématiku od populárne náúčných titulov až po vedecké publikácie.... viac »
           Knihy z kategórie Deti a mládež

           Deti a mládež (8093)

           Knihy pre deti a mládež, proste pre náročných "-násť" ročných. Pre širokú ponuku kníh v tejto kategórii sú tituly ďalej rozdelené.... viac »
           Knihy z kategórie Romány a novely

           Romány a novely (17484)

           Najširšia kategória románov, noviel a poviedok v našej ponuke. Pre lepšiu prehľadnosť je členená na podkategórie.... viac »