Čeští panovníci byli taky jenom lidi

Martina DrijverováComputer Press2010/11 CZE česky

Kniha: Čeští panovníci byli taky jenom lidi - Martina Drijverová
7,97
Vyexpedujeme do 10 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 99875
Ušetríte až 2,02 € z bežnej ceny 9,99
A navyše získate 7 vernostných bodov

Kniha: Čeští panovníci byli taky jenom lidi

Vládli v naší zemi. Někteří lépe, jiní hůř. Králové a císaři. Vedli války, jezdili do bitev, řešili spory… Drželi se pevně svých názorů – nebo je taky den ze dne měnili. Prožívali dny slavné a veselé… i dny nešťastné a smutné. Měli přátele i nepřátele, milovali i nenáviděli. Měli různé chutě a záliby. Čeští panovníci. Měli velkou moc. Ale byli to taky jenom lidi – jako my ostatní. O tom je tahle knížka. Vratislav II. Přemysl Otakar I. Václav I. Jednooký Přemysl Otakar II. Václav II. Václav III. Rudolf Habsburský Jan Lucemburský Karel IV. Václav IV. Zikmund Lucemburský Ladislav Pohrobek Jiří z Poděbrad Vladislav Jagellonský Ludvík Jagellonský Ferdinand Habsburský Rudolf II. Ferdinand II. Habsburský Ferdinand III. Leopold I. Karel II. Marie Terezie Josef II. Leopold II. František I. Ferdinand Dobrotivý František Josef I.

Máme pre vás pár dokumentov, ktoré nám poskytol vydavateľ. Najčastejšie to býva obsah knihy, ukážková kapitola, alebo úryvok z titulu.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
99875
Názov
Čeští panovníci byli taky jenom lidi
EAN/ISBN
9788025126837
Autor
Martina Drijverová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2010/11
Rozsah
104
Rozmer
180×230×15
Hmotnosť
0,45
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 10 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
20%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Čeští panovníci byli taky jenom lidi zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.