Nitra und Umgebund - Wir erkunden die Slowakei

Kniha: Nitra und Umgebund - Wir erkunden die Slowakei - Ján Lacika
Katalógové číslo: 86257 viac »
7,05

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Nitra und Umgebund - Wir erkunden die Slowakei

Publikácia Nitra a okolie z edície Poznávame Slovensko má charakter historicko-vlastivedno-turistického sprievodcu. Obsahuje základnú charakteristiku prírodných pomerov mesta a okolia, podrobnú charakteristiku histórie mesta, turistické opisy Starého mesta a jeho najvýznamnejších kultúrno-historických pamiatok, najkrajšie prechádzky v starom centre mesta počínajúc Nitrianskym hradom, pokračujúc Horným mestom a Podhradím a končiac Dolným mestom. Súčasťou sprievodcu je stručná charakteristika najvýznamnejších pamätihodností mestských častí Nitry, charakteristika zaujímavých turistických lokalít v okolí Nitry, ležiacich na úpätí Tribeča, v doline rieky Nitra, na Nitrianskej pahorkatine a v strednom Požitaví. Záver tvoria najkrajšie pešie, cykloturistické a mototuristické trasy v okolí Nitry a praktické informácie pre návštevníkov. Verzia v nemeckom jazyku.
Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
86257
Názov
Nitra und Umgebund - Wir erkunden die Slowakei
EAN/ISBN
9788088975540
Autor
Ján Lacika
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2003
Rozsah
144
Rozmer
129×196
Hmotnosť
0,23
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Nitra und Umgebund - Wir erkunden die Slowakei zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.