Bratislava - Pozsony - Ismerjük meg Szlovákiát

Kniha: Bratislava - Pozsony - Ismerjük meg Szlovákiát - Ján Lacika
Katalógové číslo: 86240 viac »
9,42

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Bratislava - Pozsony - Ismerjük meg Szlovákiát

Podrobný historicko-vlastivedno-turistický sprievodca Bratislava z edície Poznávame Slovensko predstavuje hlavné mesto Slovenska ako jedinečnú lokalitu v stredoeurópskom priestore s výnimočnou polohou, bohatou históriou a množstvom pamätihodností. Obsahuje základnú charakteristiku prírodných pomerov mesta, podrobnú charakteristiku histórie mesta, charakteristiku Starého Mesta a jeho kultúrno-historických pamiatok, charakteristiku mestských častí, najkrajšie pešie a cyklistické trasy a praktické informácie pre návštevníkov. Texty o Starom Meste a mestských častiach opisujú históriu a turistické zaujímavosti a sú obohatené o rôzne legendy, príbehy a povesti, ktoré čitateľom pomôžu lepšie pochopiť mentalitu a spôsob života Bratislavčanov. Členenie kapitol a prechádzok v Starom Meste prispeje k lepšiemu precíteniu Bratislavy, ktorej zákutia očaria každého návštevníka. Jej poloha na oboch brehoch Dunaja a na úpätí Malých Karpát poskytuje z viacerých strán prekrásne výhľady na jednotlivé časti mesta. Pýchou Bratislavy je rieka Dunaj - druhý najväčší veľtok Európy, ktorý charakterizuje scenériu mesta. Všetky tieto pohľady sme sa snažili zachytiť dávnymi i súčasnými zábermi mesta a jeho pamätihodností a aj pomocou množstva fotografií a ilustrácií chceme inšpirovať čitateľa k návšteve hlavného mesta Slovenska a sprístupniť širokej verejnosti jeho najkrajšie miesta. Verzia v maďarskom jazyku.
Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
86240
Názov
Bratislava - Pozsony - Ismerjük meg Szlovákiát
EAN/ISBN
9788088975175
Autor
Ján Lacika
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2000
Rozsah
268
Rozmer
128×195
Hmotnosť
0,36
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Bratislava - Pozsony - Ismerjük meg Szlovákiát zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.