Tatry - Poznajemy Slowację - Przewodnik turystyczny

Kniha: Tatry - Poznajemy Slowację - Przewodnik turystyczny - Ján Lacika
Katalógové číslo: 86239 viac »
7,05

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Tatry - Poznajemy Slowację - Przewodnik turystyczny

Turistický sprievodca Tatry z edície Poznávame Slovensko obsahuje vlastivedné popisy Tatier, ktoré sú ako drahokam vsadené do stredu prstenca kotlín a stredohorí severného Slovenska pozdĺž štátnej hranice s Poľskom predovšetkým z hľadiska jeho histórie, turistických zaujímavostí, povestí, legiend, príbehov a je ilustrovaný farebnými fotografiami, mapkami a plánikmi najvýznamnejších miest. Úvod turistického sprievodcu tvorí opis prírodných pomerov, histórie, obyvateľstva a sídiel územia. Nasleduje charakteristika jednotlivých oblastí: Poprad – východisko do Vysokých Tatier, Podbanské a okolie, Štrbské Pleso a okolie, Starý Smokovec a okolie, Tatranská Lomnica a okolie, Ždiar a okolie. Obsah sprievodcu dopĺňajú aj charakteristiky 10 najkrajších turistických a 5 cykloturistických trás s mapami a obrázkami ako aj informácie o lyžovaní. Na záver nechýbajú ani praktické informácie o vybraných službách cestovného ruchu v regióne doplnené otváracími hodinami múzeí, galérií a informačných centier. Verzia v poľskom jazyku.
Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
86239
Názov
Tatry - Poznajemy Slowację - Przewodnik turystyczn
EAN/ISBN
9788088975113
Autor
Ján Lacika
Druh tovaru
Kniha
Rozsah
136
Rozmer
128×195
Hmotnosť
0,21
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Tatry - Poznajemy Slowację - Przewodnik turystyczny zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.