Elixír môjho života - Marika Eisler Studeničová, Vilma Jamnická Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Elixír môjho života

Kniha : Elixír môjho života
Katalógové číslo: 85033
NEDOSTUPNÉ: titul je vypredaný, náklad rozobratý

Kniha: Elixír môjho života

V mojom minulom živote, keď som bola žobravým mníchom a bojovníkom kung-fu v Číne, bol to práve Milan Kňažko, čo so mnou znášal život v kláštore. Keď som sa s ním v tomto živote osobne stretla, cítila som, že už sa poznáme. V minulom živote sme sa len náhodne a zriedkavo stretávali, pretože títo mnísi nesmú chodiť vo dvojici. Pri svojej návšteve teraz v súčasnosti ma Milan Kňažko požiadal, aby som mu urobila horoskop. Aj keď nerada, z obavy, že budem musieť hovoriť aj zlé veci, vždy som vyhovela každému hercovi, ktorý ma o to požiadal. Svoju počiatočnú nevôľu som vyjadrila tým, že som na znamenie Panny, v ktorom sa pán Kňažko narodil, zniesla všetky negatíva sveta. No on ani brvou nepohol, ani tieň mu neprešiel tvárou, čo ma celkom zarazilo. Milan Kňažko je ako veľmi stará duša, ktorá prešla nielen všetky utrpenia, ale aj slávy sveta. Teraz je hľadačom pravdy. V minulosti bol totiž už raz kňazom, a tak túto ľudskú vlastnosť má v krvi, lenže je milosrdný aj tam, kde už naozaj netreba. Patrí k ľuďom, ktorí v sebe objavujú stále niečo nové a nové, lebo v minulých životoch toho veľmi veľa zažili.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
85033
Názov
Elixír môjho života
EAN/ISBN
9788055110943
Autor
Marika Eisler Studeničová, Vilma Jamnická
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2005
Rozsah
176
Rozmer
130×210×10
Hmotnosť
0,40
Stav
Rozobraté
Sadzba DPH
10%
Zľava
14%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Elixír môjho života zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.