Kniha Z temnôt Frank Peretti | kníhkupectvo Literama.sk

Z temnôt

Frank PerettiKumran2009 SVK slovensky

Kniha: Z temnôt - Frank Peretti
Katalógové číslo: 81158

Kniha: Z temnôt

V malom univerzitnom mestečku prebieha boj. Nie so zbraňami v rukách. Aspoň nie s tými hmatateľnými. Diabolský komplot má v úmysle zovrieť obyvateľov mesta a nakoniec i celú ľudskú rasu v chladnom objatí klamstva a zla. Ako posledná hradba brániaca démonom svoj plán uskutočniť stoja modlitby Zvyšku a anjeli odhodlaní v tomto boji obetovať všetko.

Strhujúci a fascinujúci triler Z temnôt (v ang. This Present Darkness) nás zavedie do neviditeľného sveta duchovného boja a moci modlitby.

Z tohto dnes už klasického a azda doteraz i neprekonaného románu sa predali po celom svete milióny kusov.

Úryvok z obsahu knihy

„Dodávkou začalo divoko hádzať a pneumatiky nebezpečne uháňali po samotnej hrane priepasti. Guilo celou silou zatlačil, aby ju dostal späť na cestu. Dodávka sa znovu zapotácala a on si uvedomil, že na druhej strane musí byť skupinka démonov tlačiacich opačným smerom. Poobzeral sa okolo seba, no namiesto pomoci priateľov uvidel iba samé pazúry a žlté očiská. Zhora sa na neho zniesla obrovská čepeľ meča, no odrazil ju. Odrazil aj ďalší úder, ktorý smeroval na jeho slabiny. Dodávka mierila k útesu. Snažil sa ju potlačiť späť, odraziť úder, nájsť pomoc, zaútočiť na ďalšieho démona, udrieť, zatlačiť, odseknúť krídlo, odblokovať úder, viesť dodávku …“

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
81158
Názov
Z temnôt
EAN/ISBN
9788096983513
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Frank Peretti
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2009
Rozsah
450
Rozmer
130×200×30
Hmotnosť
0,33
Stav
Nedostupné
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Z temnôt zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.