Jedz modli sa miluj

Elizabeth Gilbertová

TATRAN2008/11 SVK Slovensky

Kniha: Jedz modli sa miluj - Elizabeth Gilbertová
Katalógové číslo: 70687
9,36

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Jedz modli sa miluj

Krátko po tridsiatke mala Elizabeth Gilbertová všetko, po čom túži zvyčajne moderná Američanka - manžela, dom na vidieku, kariéru -, ale namiesto pocitov šťastia a naplnenia sa jej zmocnil panický strach a zmätok. Táto múdra a strhujúca kniha je príbehom o tom, ako zanechala všetky vonkajšie znaky úspešného života, aj o tom, čím ich nahradila. Po rozvode a zdrvujúcej depresii sa rozhodla preskúmať tri stránky svojho charakteru na scéne troch kultúr: v Taliansku hľadala pôžitok, v Indii zbožnosť a na indonézskom ostrove Bali rovnováhu medzi svetskými radosťami a božskou transcendenciou. Pôvabný, inteligentný a mimoriadne zábavný príbeh rozpráva autorka s vervou, humorom a prenikavým pohľadom, ktorým priťahuje ľudí ako magnet. Je to zarytá cestovateľka, skvelá rozprávačka, pričom terčom jej jedovatého humoru je často ona sama.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
70687
Názov
Jedz modli sa miluj
EAN/ISBN
9788022205528
Autor
Elizabeth Gilbertová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2008/11
Rozsah
296
Rozmer
147×229×28
Hmotnosť
0,51
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
19%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Jedz modli sa miluj zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.