Jonathan Strange & pán Norrell

Kniha: Jonathan Strange & pán Norrell - Mary Higgins Clarková, Susanna Clarková
Katalógové číslo: 55674
18,98

Na dopyt
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Jonathan Strange & pán Norrell

Pred niekoľkými storočiami, keď v Anglicku ešte existovala mágia, bol najväčším mágom všetkých čias Havraní kráľ. Havraní kráľ ako ľudské dieťa, ktoré vychovali féeri, spojil vedomosti féerov a ľudský rozum a vytvoril anglickú mágiu. Teraz na začiatku 19. storočia, je sotva viac než len legendou a Anglicko so šialeným kráľom a elegantnými básnikmi už neverí, že existuje praktická mágia.
Potom sa zjaví samotársky pán Norrell z Hurtfewskeho opátstva a spôsobí, že sochy v Yorskej katedrále sa pohybujú a rozprávajú. Šíria sa správy o návrate mágie do Anglicka a pán Norrell sa sťahuje do Londýna v presvedčení, že musí vláde pomôcť vo vojne proti Napoleonovi. Tu stretáva šikovného mladého mága a prijme ho za žiaka. Jonathan Strange je šarmantný, bohatý a arogantný. Spoločne oslňujú krajinu svojimi činmi.
Lenže ich partnerstvo sa čoskoro zmení na súperenie...
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
55674
Názov
Jonathan Strange & pán Norrell
EAN/ISBN
9788086766225
Autor
Mary Higgins Clarková, Susanna Clarková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2007/05
Rozsah
878
Rozmer
135×215×45
Hmotnosť
1,04
Stav
Na dopyt
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Jonathan Strange & pán Norrell zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.