Zábavné úlohy pre bystré deti 2

Jana Čerešňová, Jana Pavlíková

SVK Slovensky Petit Press MY2024/02

Kniha: Zábavné úlohy pre bystré deti 2 - 1. vydanie - Jana Čerešňová, Jana Pavlíková
Katalógové číslo: 491916 viac »
Ušetríte až 0,67 € z bežnej ceny 5,90
A navyše získate 5 vernostných bodov
5,23
Vyexpedujeme do 7 dní
U dodávateľa

Kniha: Zábavné úlohy pre bystré deti 2

Pracovný zošit Zábavné úlohy pre bystré deti 2 je určený pre žiakov prvého stupňa základných škôl (deti od 6 do 9 rokov), ktorí sa chcú zabaviť riešením zaujímavých úloh, lúštením rébusov a tajničiek, ale sa chcú aj niečo nové dozvedieť a naučiť.

Tvorivé úlohy podporujú u detí rozvoj pamäti a logického myslenia, pozornosť, matematické schopnosti, zrakové a sluchové vnímanie, komunikačné zručnosti aj fantáziu a tvorivosť.

V pracovnom zošite deti nájdu na 52 stranách 22 zaujímavých tém, nápadité hry a veľký dopravný test s tajničkou.

O autorkách:

Zábavné úlohy pre bystré deti 2 autorsky pripravili detská psychologička Jana Pavlíková, ktorá napísala niekoľko detských kníh, je autorkou básničiek a hádaniek v Čítanke pre 1. ročník ZŠ, logopedických básničiek a hier v pracovnom zošite Hry s rečou a napísala a ilustrovala maľovanku pre deti Poďme spolu maľovať, ktorá bola použitá pri štandardizácii vývinového skríningu v projekte MZ SR.

Spoluautorkou je Jana Čerešňová, ktorá pracovala ako učiteľka v materskej škole, v súčasnosti pôsobí ako špeciálna pedagogička v základnej škole, kde sa venuje začleneným žiakom s poruchami učenia, pozornosti a poruchami autistického spektra.

Zábavné úlohy pre bystré deti 2 ilustrovala a graficky spracovala Terézia Pavlíková. Venuje sa štúdiu digitálneho marketingu na Univerzite Komenského v Bratislave. Má viacročné skúsenosti s grafickou tvorbou a ilustrovaním edukačných pracovných zošitov určených pre deti predprimárneho vzdelávania, žiakov prvého a druhého stupňa ZŠ zameraných na rozvoj kognitívnych funkcií a čítanie s porozumením.

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
491916
Názov
Zábavné úlohy pre bystré deti 2
EAN/ISBN
9788055909806
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Jana Čerešňová, Jana Pavlíková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2024/02
Rozsah
52
Rozmer
298×210×5 mm
Hmotnosť
0,23
Stav
U dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Zábavné úlohy pre bystré deti 2 zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.