Koľko toho potrebuješ

Susanne Niemeyer

Don Bosco2023 SVK Slovensky

Kniha: Koľko toho potrebuješ - Susanne Niemeyer
Katalógové číslo: 485704
11,85

Na dopyt
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Koľko toho potrebuješ

Aké by to bolo, keby všetko, čo potrebujeme, ležalo priamo pred nami. Jedlá a nápoje, láska i dôvera, domov aj zmysel života… A nám by stačilo len načiahnuť ruku a vziať si to.

Ale nie je to tak. A možno, že aj dobre. Taký život by nebol životom a my by sme nikdy nevedeli, ako chutí. A tak každý deň siahame po jedle, nápoji, získavame dôveru, budujeme domov a hľadáme zmysel života… Každý deň… Robiť si rezervy sa nevyplatí. Na chamtivosť sa dopláca. Presvedčil sa o tom aj židovský národ na púšti, keď si chcel spraviť zásoby manny – do rána sa všetko pokazilo.

Koľko toho potrebuješ ty? Práve toľko si zober z tejto knihy, aby tvoj deň neprestal byť o slobode, priateľstve, domove, o láske, o dôvere… Jednoducho o živote, ktorý chutí.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
485704
Názov
Koľko toho potrebuješ
EAN/ISBN
9788080745523
Forma
Pevná
Autor
Susanne Niemeyer
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023
Rozsah
160
Rozmer
202×235
Hmotnosť
0,27
Stav
Na dopyt
Sadzba DPH
10%
Zľava
8%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Koľko toho potrebuješ zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.