Meduškine srdiečka, 2. vyd.

Elena Čepčeková

SPN - Mladé letá2023/09 SVK Slovensky

Kniha: Meduškine srdiečka, 2. vyd. - 1. vydanie - Elena Čepčeková
Katalógové číslo: 481414
Ušetríte až 3,15 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 11 vernostných bodov
11,75
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Meduškine srdiečka, 2. vyd.

Veselé rozprávkové príbehy vhodné na čítanie pred spaním, aj na prvé samostatné čítanie detí a žartovné básničky, ktoré sa rýmujú, majú dej aj pointu. Bohato ilustrovaná knižka s väčším písmom.

Nájdete v nej básničky na každý deň - V kúpeľni, Kefka, V školičke, Dobrú chuť, prejdete si s deťmi ročné obdobia v kapitole Detský rok – Jarný vietor, Na prázdniny, Prší, Jeseň, Pod stromčekom... O zvieratkách sú riekanky: Obratná mačička, Kváka kačka, Bocian, Drozd, Hopká zajko, Lienka. Zvieratká ratujú Utopený mesiačik alebo pomáhajú iným: Čo môžeme – pomôžeme. Prečítate si O Lenivom kladivku, ktorému sa ani za svet nechcelo pracovať, že Výhovorka býva horká, O hluchej muche, veršovaný príbeh o myšacej škole Myšky, myšky utekajte! alebo o tom ako malá myška vystrašila kráľa vo zveršovanom príbehu Veľký kráľ a malá myš. O nezabudnuteľnej láskavej včielke Meduške, ktorá pomáha všetkým chrobáčikom si prečítate v tretej časti, kde nájdete jej dobrodružstvá. Posledná časť knihy je venovaná všetkým mamám v básniach Vitaj nám, Mama, Červený kvet, Mamička.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
481414
Názov
Meduškine srdiečka, 2. vyd.
EAN/ISBN
9788010042494
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Elena Čepčeková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/09
Rozsah
112
Rozmer
200×280
Hmotnosť
0,67
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Meduškine srdiečka, 2. vyd. zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.