Arsene Lupin, Lupič džentlmen

Lupič džentlmen

Maurice Leblanc

IKAR2023/11 SVK Slovensky

Kniha: Arsene Lupin, Lupič džentlmen - Lupič džentlmen - 1. vydanie - Maurice Leblanc
Slávny lupič džentlmen Arsene Lupin v novej knihe!
Katalógové číslo: 478002
Kolekcia titulov: Zoznam publikácií podporených FPU

Zoznam publikácií podporených FPU

AKTUALIZOVANÉ 30. októbra 2023! Knihy vydané s podporou Fondu na podporu umenia. Tieto knihy z verejných zdrojov podpori… Zistiť viac...
Kolekcia titulov: Novozaradené knihy FPU 2023

Novozaradené knihy FPU 2023

Doplňte si svoje knižničné fondy novozaradenými knihami do zoznamu FPU z roku 2023, 2022 a 2021. Aj keď tu nájdete aj st… Zistiť viac...
17,29

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Arsene Lupin, Lupič džentlmen

Lupič džentlmen

Nie je zločin ako zločin a tie, ktoré má na svedomí Arsene Lupin, sú plné nečakaných zvratov, veselých momentov a obdivuhodnej zlodejskej šikovnosti, s akou sa mu darí unikať pred spravodlivosťou. Podarí sa nepolapiteľnému lupičovi zvíťaziť aj nad slávnym anglickým vyšetrovateľom? Obaja súperi sú odhodlaní nič tomu druhému nedarovať. Veď v stávke je ich dobrá povesť.

Postava Arsena Lupina sa prvýkrát objavila v roku 1906 a jeho neuveriteľné dobrodružstvá zachytáva sedemnásť románov, tridsaťdeväť noviel a poviedok, päť divadelných hier a takmer dvadsiatka filmových adaptácií a divadelných inscenácií. Na základe inšpirácie Arsenom Lupinom natočila spoločnosť Netflix v roku 2021 úspešný seriál Lupin v hlavnej úlohe s Omarom Syom.

Slovenské vydanie je prekladom výberu autorovej vnučky, ktorý vyšiel pod názvom LES AVENTURES EXTRAORDINAIRES D‘ARSENE LUPIN (Neobyčajné príhody Arsena Lupina) v roku 2011 vo vydavateľstve Jean-Claude Gawsewitch Éditeur v Paríži a obsahuje šestnásť z pôvodných dvadsiatich noviel.

Publikáciu z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia (FPU)

Preložil Štefan Povchanič

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
478002
Názov
Arsene Lupin, Lupič džentlmen
Podnázov
Lupič džentlmen
EAN/ISBN
9788055190310
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Maurice Leblanc
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/11
Rozsah
432
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Arsene Lupin, Lupič džentlmen zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.