Diár pre veriacu ženu 2024: Ďakujem

Miroslava Kilianová

Don Bosco2023/08 SVK Slovensky

Kniha: Diár pre veriacu ženu 2024: Ďakujem - Miroslava Kilianová
Katalógové číslo: 477457
4,73

Na dopyt
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Diár pre veriacu ženu 2024: Ďakujem

Vydavateľstvo DON BOSCO pripravilo už piate vydanie obľúbeného motivačného Diára pre veriacu ženu, v roku 2024 je diár pozvaním k vďačnosti.

Krásny motivačný diár je skvelým spoločníkom vo všedných aj výnimočných dňoch. Už v predchádzajúcich rokoch si svojím kvalitným obsahom, vzhľadom aj spracovaním získal srdcia mnohých žien.

Tento diár odráža túžbu autoriek vytvoriť pre veriace ženy diár, ktorý pozdvihne dušu k Bohu, ale zároveň bude praktický. Je to výborný pomocník, zápisník aj láskavý sprievodca plný tipov, inšpiratívnych textov a zamyslení. Jeho samozrejmou súčasťou je prehľadný kalendár s vyznačenými cirkevnými sviatkami a s odkazmi na liturgické čítania daného dňa.

V roku 2024 je diár pozvaním k vďačnosti. Ako píšu autorky v jeho úvode: „Vďačnosť Ti zmení život. Ja viem, ja viem! Dnes je veľa tých, čo Ti sľubujú zmenu života. Nový produkt, o ktorom sa dozvedáš v reklame, alebo motivační rečníci, či taký alebo onaký zážitkový víkend. No o vďačnosti som úplne presvedčená… Budeme sa nesmierne tešiť, ak sa diár stane Tvojím spoločníkom, ak ho budeš nosiť so sebou každý deň a len čo Ti cinkne myšlienka, že chceš za niečo poďakovať, môžeš si to rovno zapísať. Ak každý deň nájdeš čo i len jeden dôvod na vďačnosť, už to je úžasné! Pozývame Ťa na túto dobrodružnú cestu objavovania a odkrývania toho, za čo môžeš byť vďačná.“

Diár pre veriacu ženu 2024 odporúčame aj ako výnimočný darček, ktorý skutočne poteší.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
477457
Názov
Diár pre veriacu ženu 2024: Ďakujem
EAN/ISBN
8588003925312
Forma
Pevná
Autor
Miroslava Kilianová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/08
Rozsah
216
Rozmer
125×176
Hmotnosť
0,30
Stav
Na dopyt
Sadzba DPH
20%
Zľava
3%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Diár pre veriacu ženu 2024: Ďakujem zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.