Petronela Jabĺčková 10: 24 vianočných príbehov

Sabine Städingová

Stonožka2023/11 SVK Slovensky

Kniha: Petronela Jabĺčková 10: 24 vianočných príbehov - 1. vydanie - Sabine Städingová
Katalógové číslo: 475844
Séria kníh: Petronela Jabĺčková
Petronela Jabĺčková
Titul je zaradený v tejto sérii
11,20

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Petronela Jabĺčková 10: 24 vianočných príbehov

Petronela Jabĺčková je čarodejnica. No nie obyčajná! Má na starosti jablone a, ako sa v takomto prípade sluší a patrí, býva v jablku.

December sa blíži a Petronela s priateľmi sa pomaly pripravujú na vianočné sviatky. Jabĺčková čarodejnica sa nesmierne poteší, keď jej poštový bocian prinesie čarovný adventný kalendár, lebo jeho okienka skrývajú nejedno prekvapenie. Aj Olívia s Oliverom sú už vianočne naladení, so spolužiakmi pripravujú veľké vianočné predstavenie. Petronela čarami pripraví jablkový domček na sviatočné dni, jablkoví škriatkovia vyrobia darčeky, Lucius poroznáša vianočné pozdravy a všetci spoločne pomôžu škriatkom. Obyvatelia záhrady majú plné ruky práce a čaká ich množstvo zážitkov. Na Štedrý deň sa môžu začať vytúžené oslavy Vianoc!

24 čarovných príbehov plných fantázie, ktoré skrátia čas čakania na Štedrý deň.

Sabine Städingová sa narodila roku 1965 v Hamburgu. Od detstva veľmi rada vymýšľala všakovaké príbehy. Po troch knihách o čarodejnici Magnólii vymyslela pre mladších čitateľov novú postavičku, čarodejnicu Petronelu Jabĺčkovú. Toto je už desiata kniha o malej čarodejnici a jej priateľoch a ďalšie dobrodružstvá pripravuje.

SaBine Büchnerová sa narodila roku 1964 vo Wuppertali a pred štúdiom komunikačného dizajnu vo Wuppertali a animácie na filmovo-televíznej vysokej škole v Babelsbergu pracovala ako sociálna pedagogička v detskom domove. Ilustrovala celý rad kníh a vydala aj vlastné obrázkové knihy. Jej práce už získali množstvo ocenení.

Pre čitateľov od 8 rokov

Z nemeckého originálu preložila Eva Budjačová.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
475844
Názov
Petronela Jabĺčková 10: 24 vianočných príbehov
EAN/ISBN
9788055191102
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Sabine Städingová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/11
Rozsah
256
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Petronela Jabĺčková 10: 24 vianočných príbehov zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.