Vianoce vo Veľkom lese

Ulf Stark, Eva Eriksson

SVK Slovensky Stonožka2023/10

Kniha: Vianoce vo Veľkom lese - 1. vydanie - Ulf Stark, Eva Eriksson
Katalógové číslo: 473099 viac »
A navyše získate 12 vernostných bodov
12,65
Vyexpedujeme do 7 dní
U dodávateľa

Kniha: Vianoce vo Veľkom lese

Nádherný vianočný príbeh na každý adventný deň

Škriatok Dudroš žije sám a presne tak sa mu to páči. Je ako všetci škriatkovia – drobný, rýchly a zlostný. Zo zabehnutých koľají a príprav na Vianoce ho vyruší čmeliak, ktorý sa zachytí v pavúčej sieti a prosí ho o pomoc...

Trochu ďalej vo Veľkom lese, v nore pod obrovským dubom, je atmosféra úplne iná – toto miesto je domovom veselej zajačej rodiny. Nikdy tam nie je ticho ani pokoj, zajačiky sa jašia a behajú kade-tade.

Ako sa môžu pretnúť životy takýchto odlišných stvorení? Ľahko! Po tom, ako k zajačikom poryv vetra doveje záhadnú čiapku a rukavice, sa od veveričiek dozvedia o Vianociach. Každé lesné zvieratko priloží ku skladačke ďalší kúsok, ktorý sa o tomto sviatku niekde dopočulo – na Vianoce musia ozdobiť stromček či pripraviť špeciálne jedlá pre škriatka, ktorý k nim zavíta. Malí zajačikovia Nina a Kain sa už nemôžu Vianoc a záhadného škriatka dočkať, a tak sa mu vydajú naproti, do zimnej noci, no skončia v snehovej víchrici. Osud ich privedie na Dudrošovu farmu... mohol by byť práve tento ufrflaný škriatok poslom Vianoc?

Švédsky spisovateľ Ulf Stark spojil sily s oceňovanou švédskou ilustrátorkou Evou Erikssonovou a vytvorili očarujúcu knihu na adventné obdobie, ktorá chytí za srdce malých aj väčších čitateľov.

Pre deti od 5 rokov

Zo švédskeho originálu preložila Mária Bratová.

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
473099
Názov
Vianoce vo Veľkom lese
EAN/ISBN
9788055190723
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Ulf Stark, Eva Eriksson
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/10
Rozsah
104
Rozmer
265×245×14 mm
Hmotnosť
0,75
Stav
U dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
15%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Vianoce vo Veľkom lese zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.