Maďarčina pre samoukov, 3. vydanie

Kniha: Maďarčina pre samoukov, 3. vydanie - 3. vydanie - Ildikó Hizsnyaiová, Marianna Sitárová
Katalógové číslo: 468447
Ušetríte až 3,25 € z bežnej ceny 17,00
A navyše získate 13 vernostných bodov
13,75
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Maďarčina pre samoukov, 3. vydanie

Kniha je určená pre samoukov, môže však poslúžiť aj ako príručka pre jazykové kurzy. Autorky sprístupňujú maďarský jazyk netradične – kladú dôraz na pochopenie, ako maďarčina funguje, ako sa v nej rozmýšľa, do popredia sa dostávajú bežné životné situácie, ku ktorým sa viažu pre ne typické gramatické javy a slovná zásoba. Učebnica je rozdelená na tri samostatné časti: Gramatika, Dialógy, Texty.

Prvá časť zrozumiteľne vysvetľuje najdôležitejšie gramatické javy maďarčiny, upozorňuje na použite jazyka v reálnych kontextoch. Jednotlivé kapitoly uzatvárajú vzorové vety a krátke cvičenia, nasledujú odkazy na odporúčané dialógy a texty. Súbežne rozvíja čítanie, písanie, hovorenie, počúvanie.

V druhej časti sa formou krátkych dialógov rozvíjajú komunikačné kompetencie študentov. Za každým dialógom nasleduje cvičenie s odkazom na aktuálny gramatický jav. Je určená pre všetkých, ktorí si chcú osvojiť komunikačné základy jazyka. Ako pomôcka slúži sprístupnená zvuková nahrávka (www.spn.sk). Dôraz sa kladie na počúvanie a hovorenie.

Tretia časť ponúka pestrú zbierku textov s cvičeniami zameranými na pochopenie textu, obohatenie slovnej zásoby a osvojenie si základov vetnej štruktúry. Je určená pre tých, ktorí nepotrebujú ovládať jazyk aktívne, ale ich cieľom je porozumieť maďarským textom.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
468447
Názov
Maďarčina pre samoukov, 3. vydanie
EAN/ISBN
9788010040605
Forma
Brožovaná
Poznámka
3. vydanie
Autor
Ildikó Hizsnyaiová, Marianna Sitárová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/05
Rozsah
288
Rozmer
170×240 mm
Hmotnosť
0,49
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
19%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Maďarčina pre samoukov, 3. vydanie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.