Manželská pretvárka

Abigail Wilson

Slovenský spisovateľ2023/06 SVK Slovensky

Kniha: Manželská pretvárka - 1. vydanie - Abigail Wilson
Pre milovníčky kvalitnej historickej romance
Katalógové číslo: 468166
Ušetríte až 2,17 € z bežnej ceny 17,90
A navyše získate 15 vernostných bodov
15,73
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Novinka , vychádza 22.6.2023, o 16 dní

Kniha: Manželská pretvárka

Pútavý romanticko-dobrodružný príbeh z pera úspešnej americkej autorky Abigail Wilsonovej, zasadený do regentského Anglicka.

Keď ovdovený lord Adrian Torrington súhlasil, že sa stane špiónom v službách britskej koruny, nikdy neplánoval, že sa bude vydávať za lúpežníka, a už vôbec nie, že prepadne nesprávny koč. Keď však uviazne na ceste s mladou ženou v bezvedomí a dieťaťom, je nútený navrhnúť jej manželstvo, aby ochránil nielen jej česť, ale i vlastnú totožnosť a nebezpečné poslanie.

Adrian odvezie slečnu Elizabeth Cantrellovú a jej nemanželského syna Isaaca do rodinného sídla Middlecrest Abbey, pričom nemá ani tušenia, že Isaacovým otcom je jeho mladší brat. Na veľkolepom panstve ich čakajú lordove krásne, takmer dospelé dcéry, ale aj zákerný vrah a rozpúta sa horúčkovitá honba za chýbajúcimi spravodajskými informáciami, ktoré by mohli zvrátiť vojnu s Francúzskom. V obave z toho, čo by lord Torrington mohol urobiť, keby sa dozvedel pravdu o jej synovi, musí byť Elizabeth stále o krok vpredu - pred svojím krehkým srdcom, neistou budúcnosťou a tajomnou osobou, ktorá sa zo všetkých síl usiluje zničiť jej novú rodinu...

Prekladateľka: Miriam Ghaniová

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
468166
Názov
Manželská pretvárka
EAN/ISBN
9788022025393
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Abigail Wilson
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/06
Rozsah
368
Stav
Novinka
Dostupnosť
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Dátum vydania
22.6.2023
Sadzba DPH
10%
Zľava
12%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Titul v predpredaji nie je možné zatiaľ hodnotiť hviezdičkami, môžeš však pokojne pridať svoj komentár alebo očakávania:

Odoslať
Manželská pretvárka zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.