Priatelia, lásky a jedna hrozná potvora

Matthew Perry

SVK Slovensky IKAR2023/06

Kniha: Priatelia, lásky a jedna hrozná potvora - 1. vydanie - Matthew Perry
Priatelia ma oslovujú Matty. A už som mal byť mŕtvy.
Katalógové číslo: 465251 viac »
19,47

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Priatelia, lásky a jedna hrozná potvora

Milovaná hviezda seriálu Priatelia nás v úprimnom, zábavnom a otvorenom životopise zavedie do zákulisia populárneho sitkomu a odhalí svoj boj so závislosťou.

„Ahojte, volám sa Matthew, ale asi ma poznáte pod iným menom. Priatelia ma oslovujú Matty. A už som mal byť mŕtvy.“

Týmito slovami sa začína strhujúci príbeh uznávaného herca Matthewa Perryho. Jeho cesta viedla od detských snov o sláve cez závislosť až k vyliečeniu, ktoré podnietil strach zo smrti. Matthewovi sa tak stali nemocnice a liečebne dočasným domovom. Predtým prežil náročné detstvo. Ako päťročný pendloval medzi rozvedenými rodičmi. V štrnástich sa stal kanadskou tenisovou hviezdou. Ako dvadsaťštyriročný získal jednu z vytúžených rolí v pilotnom diele seriálu, vtedy ešte s názvom Priatelia ako my... A potom sa to rozbehlo.

V neobyčajnom príbehu, vyrozprávanom s jeho typickým humorom veľmi otvorene hovorí o rozpadnutej rodine, ktorá ho vychovala (a ponechala napospas sebe samému) aj o túžbe po uznaní, ktorá mu priniesla slávu a vnútornú prázdnotu. Tú nezaplnilo ani splnenie najväčších snov. Zároveň hovorí o pokoji, za ktorý vďačí abstinencii, a o tom, ako vnímal všadeprítomnosť Priateľov. Nevynechá ani historky s hereckými kolegami či s ďalšími hviezdami, s ktorými sa počas kariéry stretol.

Z anglického originálu Friends, Lovers, and the Big Terrible Thing (Flatiron Books, USA 2022) preložila Petra Malúchová.

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
465251
Názov
Priatelia, lásky a jedna hrozná potvora
EAN/ISBN
9788055188058
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Matthew Perry
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/06
Rozsah
328
Rozmer
227×145×29 mm
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Priatelia, lásky a jedna hrozná potvora zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.