Slečna Marplová 12 nových príbehov

Slovenský spisovateľ2023/02 SVK Slovensky

Kniha: Slečna Marplová 12 nových príbehov - 1. vydanie
Dvanásť nových príbehov, dvanásť skvelých autoriek, jedna Jane Marplová
Katalógové číslo: 461150
Ušetríte až 2,76 € z bežnej ceny 24,90
A navyše získate 22 vernostných bodov
22,14
Posledné kusy u vydavateľa. Dodané množstvo a termín negarantujeme.
Skladom u dodávateľa

Kniha: Slečna Marplová 12 nových príbehov


Slečna Jane Marplová, jedna z najslávnejších postáv kráľovnej zločinu Agathy Christie, sa dodnes teší mimoriadnej obľube. Jej príbehy boli adaptované do podoby divadelných hier, filmov i televíznych seriálov. Teraz sa vracia na knižné stránky prvý raz po štyridsiatich šiestich rokoch, aby vyriešila tucet nových záhadných prípadov, hodných jej bystrého umu a hlbokej znalosti ľudskej povahy.

Výnimočná zbierka poviedok s názvom Slečna Marplová 12 nových príbehov, autorizovaná dedičmi Agathy Christie, vznikla s cieľom priblížiť Jane Marplovú novej generácii čitateľov. Je kolektívnym dielom dvanástich medzinárodne úspešných britských autoriek, ktoré spojila láska k dielu Agathy Christie, predovšetkým k príbehom so slečnou Marplovou. A hoci každá z nich zobrazila túto ikonickú postavu po svojom, spoločne sa im podarilo zachovať charakteristické črty svojráznej starej dámy, ktorá svojím dôvtipom a dedukčnými schopnosťami zatienila aj profesionálov zo Scotland Yardu.

Nové poviedky so slečnou Marplovou zaujmú každého fanúšika Agathy Christie i klasickej detektívky originálnymi námetmi, medzi ktorými nechýbajú zločiny z vášne, lásky, žiarlivosti, vydierania či pomsty, ktoré sa neodohrávajú iba v tichých dedinkách na malebnom anglickom vidieku, ale i v rušných veľkomestách ako New York alebo Londýn, či dokonca na palube zaoceánskeho parníka.

Kniha Slečna Marplová 12 nových príbehov je nádhernou poctou súčasných renomovaných autoriek Agathe Christie a zároveň nám všetkým príťažlivým spôsobom pripomína, prečo je Jane Marplová najslávnejšou amatérskou detektívkou všetkých čias.

Slovenský preklad je kolektívnym dielom štyroch talentovaných prekladateliek - Lenky Cinkovej, Diany Ghaniovej, Jany Pernišovej a Silvie Slaničkovej.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
461150
Názov
Slečna Marplová 12 nových príbehov
EAN/ISBN
9788022025102
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/02
Rozsah
360
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Posledné kusy u vydavateľa. Dodané množstvo a termín negarantujeme.
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Slečna Marplová 12 nových príbehov zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.