O živote vieš prd! Fejsbúkový denník

Vlasta Hochelová

ENIGMA PUBLISHING2022/01 SVK Slovensky

Kniha: O živote vieš prd! Fejsbúkový denník - Vlasta Hochelová
Túto vtipnú knihu môžeme nazvať aj fejsbúkovým románom
Katalógové číslo: 459846
A navyše získate 11 vernostných bodov
11,90
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Novinka , vychádza 9.1.2023 (Oups!, už to malo byť, vydanie bude posunuté)

Kniha: O živote vieš prd! Fejsbúkový denník

Túto vtipnú knihu môžeme nazvať aj fejsbúkovým románom, pričom každá jeho myšlienka nám pripomína, ako zbytočné je brať sa príliš vážne. Len čo si to osvojíme podľa vzoru „Vlasta Hochelová“, zistíme, že aj zvyšok vážneho sveta pozostáva z komických situácií. Autorka ich do svojho románu vytiahla z priestoru medzi fejsbúkovým priateľom Fajferom, rozprávačkou Magdou a jej intelektuálnym manželom – domácim. Tam sa odohrávajú malé neuveriteľné príhody v plynúcom čase. Sú v úvahách domáceho pána, Magdiných pokusoch o nápravu sveta, či v sarkastickej rezignácii. Fejsbúkový Fajfer a jeho „pijátoček“ je ozvenou volania po slobode, ktorá sa v jeho podaní zakaždým preklápa do nevľúdneho pondelka. Kolotoč smutno-krásnych príhod a nefalšovaných nádejí. Román mal skutočnú predohru na stránkach FB, roztočil vtip, humor a vzácnosť zvanú sebairónia. Veľa z lietajúcich príhod a replík autorka našťastie polapala a z virtuálneho sveta preniesla do svojho vtipného románu. Škoda sa mu brániť, je aj o nás, je školením ako sa nebáť vlastnej smiešnosti, ktorú tak úporne schovávame.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
459846
Názov
O živote vieš prd! Fejsbúkový denník
EAN/ISBN
9788081331145
Forma
Pevná
Autor
Vlasta Hochelová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/01
Rozsah
216
Rozmer
135×210
Stav
Novinka
Dostupnosť
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Sadzba DPH
10%
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Titul v predpredaji nie je možné zatiaľ hodnotiť hviezdičkami, môžeš však pokojne pridať svoj komentár alebo očakávania:

Odoslať
O živote vieš prd! Fejsbúkový denník zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.