Tá dáma je moja

Francine Riversová

Kumran2022/11 SVK Slovensky

Kniha: Tá dáma je moja - Francine Riversová
Nakoniec ho zachráni láska, ktorá je nad zlato
Katalógové číslo: 456737
17,59

Zaisťujeme , dostupnosť od 16.12.2022, o 6 dní
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Tá dáma je moja

Ona je v tom divokom banskom mestečku nová.

On patrí medzi jeho najvplyvnejších obyvateľov.

Ani jeden nechce mať s tým druhým nič spoločné.

Spočiatku.

Rok 1875. Keď Kathryn Walshová prichádza do Calvady, banského mestečka v pohorí Sierra Nevada, posledné, s čím počíta, je, že by sa mohla zamilovať. Z rozhodnutia bohatého otčima, ktorý ju vykázal z Bostonu, si prichádza prevziať dedičstvo po strýkovi, ktorého nikdy nestretla: zaniknutú redakciu lokálnych novín so sídlom na hlavnej ulici plnej nevestincov a salónov a zdanlivo bezcennú baňu. Pohnutá žalostnými životnými podmienkami miestnych baníkov a ich rodín sa rozhodne obnoviť vydávanie strýkových novín, čím si znepriatelí najvplyvnejších mužov Calvady. Kathryn má však v úmysle naďalej hovoriť – a publikovať –, čo sa jej páči, najmä keď vie, že má pravdu.

Matthias Beck, majiteľ miestneho salónu a hotela, má o novú dámu v meste veľký záujem. Na krásnej a prostorekej červenovláske si okamžite všimne rovnakú neústupnosť, akú mal C. T. Walsh, a vie, že ide o nebezpečnú vlastnosť. Kathryn síce pravdivo poukazuje na problémy Calvady, no jej poctivosť ju môže stáť život. Keď sa pekný hotelier začne v názoroch na problémy mesta čoraz častejšie ocitať na rovnakej strane ako zanovitá slečna Walshová, pochopí, že svoju neutíchajúcu túžbu po zmysle života uspokojí až vtedy, keď poslúchne volanie svojho srdca.

Mesto, v ktorom nikto nedbá na dodržiavanie zákonov a každému ide iba o peniaze, nakoniec zachráni láska, ktorá je nad zlato.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
456737
Názov
Tá dáma je moja
EAN/ISBN
9788089993703
Forma
Brožovaná
Autor
Francine Riversová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/11
Rozsah
368
Rozmer
176×250
Hmotnosť
0,56
Stav
Zaisťujeme
Sadzba DPH
10%
Zľava
12%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Tá dáma je moja zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.