Slovensko nenávidíme ťa

Szlovákok nincsen hazátok

Claude Baláž

AB - KONZULT2022/10 SVK Slovensky

Kniha: Slovensko nenávidíme ťa - Szlovákok nincsen hazátok - Claude Baláž
Katalógové číslo: 455819
Ušetríte až 2,36 € z bežnej ceny 18,00
A navyše získate 15 vernostných bodov
15,64
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Slovensko nenávidíme ťa

Szlovákok nincsen hazátok

Počas celého tisícročia ovplyvňovali maďarsko-slovenské vzťahy rozhodujúcou mierou život, vývoj a doslova existenciu nášho slovenského národa. V dôsledku nedostatočného vzdelávania a naprostej absencii pronárodných médií si to u nás málokto uvedomuje. Bolo a je tak od príchodu tzv. staromaďarských kmeňov do strednej Európy až do dnešných dní. Skoro nik nevníma ani to, že aj od vzniku našej novodobej Slovenskej republiky je maďarský faktor v našej politike až priveľmi silný. Ako sa teda vyvíjali vzájomné vzťahy medzi našimi národmi? Ale najmä – aké boli a sú postoje maďarskej strany voči nášmu národu? Je to pravda, že keby nevznikla v r. 1918 Československá republika, boli by nás Maďari už všetkých pomaďarčili tak, ako sú pomaďarčení Slováci v súčasnom Maďarsku? Však ich ešte pred pár desaťročiami bolo pol milióna. Kde sú dnes? Všetci boli násilne či „dobrovoľne“ asimilovaní. Na druhej strane – ako je to možné, že našim spoluobčanom maďarskej národnosti sa na Slovensku tak dobre darí? V čom boli a sú príčiny tohto vývoja? Kniha plná málo známych i neznámych historických faktov, ale aj základných dokumentov o maďarsko-slovenských vzťahoch od počiatku až do súčasnosti.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
455819
Názov
Slovensko nenávidíme ťa
Podnázov
Szlovákok nincsen hazátok
EAN/ISBN
9788080793050
Forma
Pevná
Autor
Claude Baláž
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/10
Rozsah
416
Rozmer
160×240
Hmotnosť
0,74
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Slovensko nenávidíme ťa zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.