Rada školy Školská samospráva

Mária Stanislavová

Wolters Kluwer2022/09 SVK Slovensky

Kniha: Rada školy Školská samospráva - Mária Stanislavová
Katalógové číslo: 453057
Ušetríte až 0,50 € z bežnej ceny 13,80
A navyše získate 13 vernostných bodov
13,30
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Rada školy Školská samospráva

Rada školy ako orgán školskej samosprávy vyjadruje a presadzuje verejné záujmy a záujmy žiakov, rodičov, pedagogických a ostatných zamestnancov v oblasti výchovy a vzdelávania. V súvislosti s potrebou právoplatného ustanovenia rady školy a jej dobrého fungovania vzniká v praxi veľa otázok nielen zo strany zriaďovateľov a riaditeľov, ale aj zo strany zamestnancov škôl a rodičov.

Mgr. Mária Stanislavová reagovala na potreby praxe a výsledkom jej snaženia je publikácia „Rada školy – Školská samospráva. Otázky a odpovede", v ktorej prináša odpovede na najčastejšie sa opakujúce otázky. Konkrétne postupy pri ustanovení rady školy, zloženie členov rady školy, kompetencie rady školy a ich uplatňovanie v praxi, vzťahy rady školy so zriaďovateľom a riaditeľom školy či školského zariadenia sú len názornou ukážkou oblastí, ktoré čitateľ v publikácii nájde. Z praktických dôvodov sú súčasťou publikácie aj súvisiace právne predpisy.

Publikácia je vhodnou pomôckou pri riešení problémov pri ustanovení rady školy a pri jej ďalšej činnosti. Je určená všetkým základným a stredným školám a školským zariadeniam, zriaďovateľom, riaditeľom škôl a školských zariadení či metodickým orgánom.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
453057
Názov
Rada školy Školská samospráva
EAN/ISBN
9788057105145
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Mária Stanislavová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/09
Rozsah
168
Rozmer
150×212×9 mm
Hmotnosť
0,22
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
4%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Rada školy Školská samospráva zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.