Panelák - stratégia prežitia

Stratégia prežitia

Lenona Štiblaríková

Hydra2022/09 SVK Slovensky

Kniha: Panelák - stratégia prežitia - Stratégia prežitia - 1. vydanie - Lenona Štiblaríková
Katalógové číslo: 451869
Ušetríte až 3,26 € z bežnej ceny 18,00
A navyše získate 14 vernostných bodov
14,74
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Panelák - stratégia prežitia

Stratégia prežitia

Kým sa Samuel zmieta doma v horúčkach, za oknami prebieha epidémia, ktorá navždy rozdelí ľudstvo na dva nepriateľské živočíšne druhy. Keď sa po dlhých dňoch delíria Samuel preberie, je v zamknutom byte, zásoby jedla a pitia sa postupne míňajú, a nemá zmysel čakať na pomoc polície či armády, musí si poradiť sám. Šokovaný z násilia na uliciach, potrebuje sa dostať von, nájsť si zbraň, zásoby, ochrániť svoj život a nezblázniť sa z dlhých dní nadchádzajúcej samoty. Použije všetok svoj dôvtip a vynaliezavosť, aby sa prispôsobil a naučil existovať v nových podmienkach.

No bude to stačiť? Veď nie je vojak, policajt ani bojovník, je len obyčajný človek žijúci na siedmom poschodí paneláka. Podobného, v akom bývate aj vy.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
451869
Názov
Panelák - stratégia prežitia
Podnázov
Stratégia prežitia
EAN/ISBN
9788089968718
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Lenona Štiblaríková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/09
Rozsah
192
Rozmer
120×170
Hmotnosť
0,24
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Alena Precechtelová
09.09.2023 13:18:29

PANELÁK stratégia prežitia - po zvláštnej epidémii sa ľudstvo rozdelilo na dva nepriateľské tábory .Samuel je jeden z mála ľudí, ktorý prežil zamknutý doma vo vysokých horúčkach . Po vyzdravení sa musí naučiť ako prežiť proti albínom, ktorí sa po pandémii zmenili na krvilačných kanibalov . Veľa strašidelných a prekvapivých príbehov Vám nebudem opisovať. Túto poriadne napínavú knižku napísala Lenona Štiblaríková , ktorá už napísala veľa skvelých strašidelných príbehov . Knižku odporúčam milovníkom napätia a poriadne silných príbehov . Veru ešte aj v noci som niektoré situácie prežívala