Všetko zlato Kremnice

Jozef Miklovič

Hydra2022/09 SVK Slovensky

Kniha: Všetko zlato Kremnice - 1. vydanie - Jozef Miklovič
Bájne bytosti nie sú len dobré
Katalógové číslo: 451867
Ušetríte až 3,10 € z bežnej ceny 28,00
A navyše získate 24 vernostných bodov
24,90
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Všetko zlato Kremnice

Slovanskí bohovia a mýtické bytosti žijú aj v súčasnosti medzi nami, hoci o ich existencii nikto nič nevie. Dunajská víla Radawa pracuje ako supermodelka, permoníci utajení pod našimi pohoriami dokonca s ľuďmi obchodujú bez toho, aby o tom ktokoľvek čo i len tušil.

Jakub je nešťastný mladý muž. Študuje a zároveň pracuje v rodinnej firme, pomáha pri tavení a hutnení zlata. Jedného dňa sa pochytí s otcom pre rozdielny názor na spôsob, ako by mal mladý muž tráviť letné prázdniny, a rovno z taviarne utečie trucovať do hôr. Keďže je celý zababraný od zlata, pomýli si ho permoník s trpaslíkom z Annabergu a zavedie mládenca do podzemnej ríše.

Tam sa pre Jakuba začne úplne nový život plný dobrodružstiev a prekvapení.

Vy, čo slovanskú mytológiu poznáte, už určite tušíte, že bájne bytosti nie sú len dobré. A čo je horšie, hranica medzi dobrom a zlom vedie cez srdcia nás všetkých, mýtické bytosti nevynímajúc. Preto je tento príbeh nielen o tom, čo Jakub stratil, ale hlavne o tom, čo našiel. Podzemie totiž ukrýva veľmi veľa zlata. Kovového, no najmä zlata vo forme priateľstva, obetavosti a dokonca lásky.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
451867
Názov
Všetko zlato Kremnice
EAN/ISBN
9788089968794
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Jozef Miklovič
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/09
Rozsah
480
Rozmer
134×205
Hmotnosť
0,73
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Všetko zlato Kremnice zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.