Behaviorálne aspekty kvality

Denisa Malá

SVK Slovensky Belianum2022

Kniha: Behaviorálne aspekty kvality - Denisa Malá
Katalógové číslo: 451604 viac »
Ušetríte až 3,57 € z bežnej ceny 20,90
A navyše získate 17 vernostných bodov
17,33
Na dopyt, preveríme dostupnosť
U dodávateľa

Kniha: Behaviorálne aspekty kvality

Behaviorálna kvalita je súčasťou behaviorálnej ekonómie, ktorá sa odlišuje od klasickej ekonómie najmä tým, že berie do úvahy ľudské správanie. Silná korelácia môže vznikať medzi dosahovaním kvality v podniku a správaním sa zamestnancov, čo robí z iniciatívy na zlepšovanie kvality dôležitý prvok pri vytváraní podnikovej kultúry kvality. Vedeckým cieľom monografie je systematicky a ucelene vymedziť problematiku behaviorálnej kvality a jej implementáciu do kultúry kvality, preskúmať úroveň troch zložiek profilu zamestnancov v oblasti manažérstva kvality v malých a stredných podnikoch na Slovensku a úroveň merania behaviorálnej kvality a ukazovateľov jej merania. V nadväznosti na cieľ, autorky monografie navrhujú metodológiu hodnotenia behaviorálnej zložky profilu zamestnancov v kvalite a využitia kľúčových behaviorálnych ukazovateľov jej hodnotenia. Autorky majú snahu podať komplexný pohľad na predmetnú problematiku a osloviť tak širokú cieľovú skupinu odborníkov, ktorí sa danou témou zaoberajú. Výsledky práce sú určené odbornej verejnosti, ako aj predstaviteľom malých a stredných podnikov, ktorí majú záujem implementovať kultúru kvality ako nástroj rozvoja ich inovačného potenciálu.

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
451604
Názov
Behaviorálne aspekty kvality
EAN/ISBN
9788055719641
Forma
Brožovaná
Autor
Denisa Malá
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022
Rozsah
235
Rozmer
145×205
Hmotnosť
0,31
Stav
U dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
10%
Zľava
17%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Behaviorálne aspekty kvality zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.