Sprievodca miestnou samosprávou

Ladislav Briestenský

Wolters Kluwer2022/08 SVK Slovensky

Kniha: Sprievodca miestnou samosprávou - Ladislav Briestenský
Katalógové číslo: 448940
Ušetríte až 0,88 € z bežnej ceny 15,60
A navyše získate 14 vernostných bodov
14,72
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Sprievodca miestnou samosprávou

Nebýva zvykom, aby bola odborná téma spracovaná spôsobom zrozumiteľným širokému okruhu čitateľov. Len zriedka sa objaví publikácia, ktorá toto pravidlo popiera a spôsobom svojho spracovania vnesie do odbornej problematiky punc originality.

Publikácia „Sprievodca miestnou samosprávou" tieto atribúty presne spĺňa. Mgr. Ladislav Briestenský, autor, pútavo rozoberá najdôležitejšie témy, ktoré musí zvládnuť každý poslanec a starosta obecného zastupiteľstva v záujme odborne zdatného výkonu svojej funkcie. Prvá časť publikácie sa zameriava na vysvetlenie podstaty fungovania miestnej samosprávy a obsahuje aj cenné odporúčania autora, relevantné ku konkrétnej téme. Druhá časť publikácie prináša až 100 autentických otázok z miestnych samospráv s kvalifikovanými odpoveďami.

Autor s nezvyčajnou ľahkosťou pretavil odbornú problematiku do tzv. „ľudskej reči" a prihovára sa svojim čitateľom jednoduchým jazykom, čím však neznižuje odbornú hodnotu publikácie. Naopak, dodáva jej na atraktívnosti. Tretie, aktualizované a doplnené vydanie publikácie „Sprievodca miestnou samosprávou" je určená pre nových poslancov i starostov miestnych samospráv, no zaručene ju ocenia aj poslanci a starostovia, ktorí už v samospráve pôsobia.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
448940
Názov
Sprievodca miestnou samosprávou
EAN/ISBN
9788057105046
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Ladislav Briestenský
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/08
Rozsah
264
Rozmer
177×215×9 mm
Hmotnosť
0,34
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
6%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Sprievodca miestnou samosprávou zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.