Zdravie bez liekov, 2. vydanie

doc. MUDr. Ladislav Kužela, Mgr. Zuzana Čižmáriková

Príroda2022/10 SVK Slovensky

Kniha: Zdravie bez liekov, 2. vydanie - 2. vydanie - doc. MUDr. Ladislav Kužela, Mgr. Zuzana Čižmáriková
Katalógové číslo: 448929
17,69

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Zdravie bez liekov, 2. vydanie

ZDRAVIE BEZ LIEKOV

MÁTE NA DOSAH S POMOCOU ČREVNÝCH MIKRÓBOV

Už Hippokrates povedal, že všetky choroby sídlia v črevách. Ľudstvu trvalo viac než 2 400 rokov, kým túto pravdu dokázalo podoprieť faktami. Autori mimoriadne úspešnej knihy Zdravé črevo a trávenie, doc. Ladislav Kužela, PhD. a Zuzana Čižmáriková, PhD, sa v tomto diele podujali prebádať fascinujúce prostredie ľudskej mikrobioty.

A keďže náš autor a uznávaný gastroenterológ aj na vlastnej koži vyskúšal, akú zázračnú moc má nad človekom strava, oprávnene môže konštatovať, že k zdraviu sa dokážeme doslova dobre a chutne prejesť.

Mikroorganizmy v našom čreve ovplyvňujú nielen zdravie našej tráviacej sústavy, ale aj našu imunitu, metabolizmus, výkonnosť, či dokonca psychiku. Od stavu nášho črevného mikrobiómu záleží, či sa u nás prejavia niektoré závažné civilizačné a chronické choroby, obezita, alergie alebo intolerancie. Preto by sme sa mali o svojich črevných „priateľov“ dobre starať a poskytnúť im, čo potrebujú – a to je strava s čo najrozmanitejšou rastlinnou vlákninou. Mali by sme jesť tak, akoby od toho závisel náš život.

Pretože závisí.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
448929
Názov
Zdravie bez liekov, 2. vydanie
EAN/ISBN
9788055185774
Forma
Brožovaná
Poznámka
2. vydanie
Autor
doc. MUDr. Ladislav Kužela, Mgr. Zuzana Čižmáriková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/10
Rozsah
144
Rozmer
233×170×17 mm
Hmotnosť
0,45
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Zdravie bez liekov, 2. vydanie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.