Princípy mikroekonómie

Cvičebnica

Barbora Mazúrová; Ján Kollár; Mariana Považanová

Wolters Kluwer2022/08 SVK Slovensky

Kniha: Princípy mikroekonómie - Cvičebnica - Barbora Mazúrová; Ján Kollár; Mariana Považanová
Katalógové číslo: 448546
Ušetríte až 0,49 € z bežnej ceny 13,30
A navyše získate 12 vernostných bodov
12,81
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Princípy mikroekonómie

Cvičebnica

Druhé vydanie publikácie Princípy mikroekonómie – cvičebnica priamo nadväzuje na učebnicu Princípy mikroekonómie, Marasová a kol. (2018). Autori rozpracovali problematiku do 12 kapitol pokrývajúcich oblasti stručného historického vývoja ekonómie s dôrazom na mikroekonómiu, metodológiu ekonomickej teórie, trhu tovarov a služieb v podmienkach dokonalej a nedokonalej konkurencie, ako aj trhu výrobných faktorov. Záverečná kapitola sa venuje rozdeľovaniu dôchodkov. Kapitoly majú rovnakú štruktúru a pozostávajú z kľúčových pojmov, doplňovacích úloh, riešených a neriešených príkladov, ako aj testových otázok s možnosťou výberu jednej správnej odpovede. Súčasťou cvičebnice sú aj riešenia. Snahou autorov bolo poskytnúť praktickú aplikáciu teoretických mikroekonomických poznatkov v konkrétnych zadaniach, ktoré by čitateľovi viac ozrejmili vybrané oblasti ekonomickej teórie a utvrdili ho v osvojených vedomostiach. Publikácia je prioritne určená všetkým študentkám a študentom, ktorí získavajú vedomosti na vysokých školách ekonomického zamerania na bakalárskom stupni, ako aj ostatným záujemcom o precvičenie si poznatkov zo základného kurzu mikroekonómie.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
448546
Názov
Princípy mikroekonómie
Podnázov
Cvičebnica
EAN/ISBN
9788057105022
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Barbora Mazúrová; Ján Kollár; Mariana Považanová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/08
Rozsah
184
Rozmer
173×245×12 mm
Hmotnosť
0,32
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
4%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Princípy mikroekonómie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.