Sen smaragdových očí

Dana Stankovičová

Enribook2022/09 SVK Slovensky

Kniha: Sen smaragdových očí - 1. vydanie - Dana Stankovičová
Katalógové číslo: 448496
12,07

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Sen smaragdových očí

Autorka Dana Stankovičová vás vo svojej druhej knihe pozýva do malebnej rakúskej dedinky Sankt Gilgen, obklopenej očarujúcou nedotknutou prírodou. V nej sa odohráva ľúbostný príbeh z polovice 20. storočia, príbeh krásnej Elleny, ktorej osud neblaho spečatil vlastný otec, a preto musí neraz ochutnať slanosť sĺz. Tie s ňou, ako jediné a na rozdiel od ľudí, hrajú čestnú hru. Slzy totižto vždy vedia, kedy majú prísť – vtedy, keď je človeku najhoršie, aby mu uľavili.

Všetky Ellenine trápenia sa zmenia vo chvíli, keď jej cestu skríži ambiciózny Gregor. Obaja od prvej chvíle pociťujú niečo neznáme, čo ich k sebe silno ťahá. Rovnako nečakane, ako sa Ellene zmenil život po dosiahnutí prahu dospelosti, sa v nej začína prebúdzať dosiaľ nepoznaná láska. Je však táto láska dostatočne silná, aby prekonala všetky prekážky a aby Ellena mohla splniť sen smaragdových očí, ktoré sú pre ňu od narodenia také príznačné?

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
448496
Názov
Sen smaragdových očí
EAN/ISBN
9788089948659
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Dana Stankovičová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/09
Rozsah
296
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Sen smaragdových očí zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.