Od nenávisti k láske

Angelina M. Lopez

Slovenský spisovateľ2022/08 SVK Slovensky

Kniha: Od nenávisti k láske - 1. vydanie - Angelina M. Lopez
Katalógové číslo: 447565
Ušetríte až 1,66 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 13 vernostných bodov
Hriešne bohaté
Titul je zaradený v tejto sérii
13,24
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Od nenávisti k láske

Falošný vzťah by mohol princeznej Sofii pomôcť zachrániť jej kráľovstvo. Jediný problém spočíva v tom, že ho bude musieť predstierať s mužom, ktorý jej zlomil srdce... Začítajte sa do druhej časti veľkolepej romantickej série Hriešne bohaté!

Princesa Sofia Maria Isabel de Esperanzová Santosová sa ako mladé dievča bláznivo zaľúbila do lámača ženských sŕdc Aisha Salingera. Teraz, keď je už dospelá a na pleciach ju ťaží budúcnosť malého vinárskeho kráľovstva, ho nenávidí rovnako vášnivo, ako ho kedysi milovala.

Predstieranie vzťahu so slávnou rockovou hviezdou má zabezpečiť prosperitu Sofiinho kráľovstva. Stačí zaťať zuby a mesiac znášať rockerovu prítomnosť vo vlastnom domove....

Aish Salinger, ktorý sa snaží spamätať z nepríjemného škandálu, víta možnosť ocitnúť sa opäť v Sofiinej blízkosti. Opustiť ju bola najväčšia chyba, akú kedy urobil, a je rozhodnutý získať ju späť. Nerátal však s tým, že z nespútanej dievčiny sa stala žena, ktorá ním opovrhuje tak veľmi, že ho nechce ani vidieť.

Medzi princeznou a rockovou hviezdou sa rozpúta boj o kontrolu nad predstieraným vzťahom. Ona chce určovať každý ich krok, aby ho od seba udržala v bezpečnej vzdialenosti, zatiaľ čo on túži byť pri nej čo najbližšie...

Prekladateľka: Denisa Jahičová

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
447565
Názov
Od nenávisti k láske
EAN/ISBN
9788022024204
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Angelina M. Lopez
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/08
Rozsah
392
Rozmer
207×135×32 mm
Hmotnosť
0,44
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Od nenávisti k láske zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.