Ži ako Malý princ

Ako načúvať svojmu vnútornému dieťaťu

Stéphane Garnier

MOTÝĽ2022/09 SVK Slovensky

Kniha: Ži ako Malý princ - Ako načúvať svojmu vnútornému dieťaťu - 1. vydanie - Stéphane Garnier
Kniha plná nadhľadu, inšpirácie a jemnocitu
Katalógové číslo: 446839
12,86

Novinka , vychádza 15.2.2023, o 17 dní
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Ži ako Malý princ

Ako načúvať svojmu vnútornému dieťaťu

Všetci dospelí boli raz deťmi, ale málokto si na to pamätá.“ – Antoine St. Exupéry, Malý princ

Ži ako Malý princ je kniha plná nadhľadu, inšpirácie a jemnocitu voči komplikovanému životu tejto doby, ktorá zachytáva múdrosť obľúbeného príbehu od Antoina St. Exupéryho. Stéphane Garnier nám prostredníctvom Malého princa pripomína, kým sme boli v detstve, učí nás, ako si opäť nájsť čas na život a hru a objaviť zázraky každodenného života.

Našli by sme len málo kníh, ktoré by boli rovnako obľúbené ako Malý princ. Táto nezabudnuteľná lyrická rozprávka popisuje objavovanie zmyslu života očami malého chlapca cestujúceho po vesmíre v snahe nájsť šťastie. Stéphane Garnier vo svojom diele Ži ako Malý princ prezentuje Exupéryho príbeh cez pohľad človeka súčasnej doby, a povzbudzuje nás – rovnako ako Malý princ – aby sme si zachovali detské očarenie svetom, spomalili, snívali vo veľkom a preukazovali pokornú láskavosť voči našej planéte a sebe navzájom.

Garnier v každej kapitole nádherne čaruje s veľavravnou múdrosťou rozprávania Antoina St. Exupéryho, a pripomína nám, ako byť neskorumpovanými rebelmi, ako zanechať svoju stopu vo svete a zbaviť sa nepotrebného a prijať samotu. Ponúka nám aj pútavý návod, ako bez ohľadu na vek znovuobjaviť to najdôležitejšie, a svoje myšlienky strieda s originálnymi ilustráciami, najznámejšími citátmi a radami, ako zúročiť Exupéryho filozofie na pozadí rastúcich a zložitých nárokov moderného života.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
446839
Názov
Ži ako Malý princ
Podnázov
Ako načúvať svojmu vnútornému dieťaťu
EAN/ISBN
9788081642906
Forma
Pevná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Stéphane Garnier
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/09
Rozsah
208
Rozmer
130×200
Stav
Novinka
Sadzba DPH
10%
Zľava
19%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ži ako Malý princ zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.