Zmeny počasia

Jenny OffillInaque.sk2022/07 SVK slovensky

Kniha: Zmeny počasia - Jenny Offill
13,89
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 445448
Ušetríte až 2,10 € z bežnej ceny 15,99
A navyše získate 13 vernostných bodov

Kniha: Zmeny počasia

Lizzie Bensonová je knihovníčka v Brooklyne. Venuje sa synovi Elimu, manželovi Benovi a bratovi Henrymu, ktorý sa lieči z drogovej závislosti. Pomáha tiež bývalej profesorke so záplavou pošty, ktorú dostáva v reakcii na svoj úspešný podcast o zmene klímy, téme priťahujúcej extrémistov všetkého druhu: od tých, ktorí sa pripravujú na koniec sveta, až po tých, ktorí tvrdia, že západná kresťanská civilizácia je v ohrození. A hoci sa Lizzie snaží zostať pozitívne naladená, ani hodiny meditácie, ani rady, ktoré čerpá z regálov knižnice, nedokážu zmierniť jej duševný nepokoj súvisiaci s bratovou situáciou a hnevom bublajúcim v jej okolí.

„Jenny Offill je majsterkou románov rozprávaných v chytľavých, vybrúsených útržkoch… Premieňa formu rozprávania a destiluje skúsenosti do atómov intenzívneho pocitu… Fragmenty pôsobia ako pulzujúce svety, romány zhustené do odseku.“ Parul Sehgal, New York Times

„Správny román na koniec sveta.“ LA Times

JENNY OFFILL je autorkou románov Posledné veci a Odd. špekulácií, ktorý sa dostal do užšieho výberu Folio Prize, Pen-Faulkner Award a International Dublin Literary Award. Žije v štáte New York a vyučuje na Syracuse University.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
445448
Názov
Zmeny počasia
EAN/ISBN
9788082071781
Forma
Brožovaná
Autor
Jenny Offill
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/07
Rozsah
168
Rozmer
134×207
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Zmeny počasia zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.