Diabol v prestrojení

Lisa Kleypas

IKAR2022/10 SVK Slovensky

Kniha: Diabol v prestrojení - 1. vydanie - Lisa Kleypas
Katalógové číslo: 445437
Ušetríte až 1,55 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 12 vernostných bodov
12,35
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Diabol v prestrojení

Lady Merritt Sterlingová nie je nijaká krehká kvetinka. Riadi prepravnú spoločnosť po zosnulom manželovi a snaží sa vyhýbať škandálom. Neprajná londýnska smotánka totiž čaká len na to, kedy zlyhá. Úspech sa neodpúšťa, a ak ho navyše dosiahne sebavedomá a svetaskúsená žena, spoločnosť sa môže zblázniť. No keď Merrit vtrhne do života svojrázny výrobca whisky Keir McRae, jej odhodlanie čelí skúške.

Keir má po príchode do Londýna len dva ciele. Nenechať sa zabiť a odolať čaru lady Sterlingovej. V oboch prípadoch je jeho budúcnosť neistá. Netuší, kto a prečo sa ho usiluje zbaviť, no Merritt je jediná, komu môže veriť. Zdá sa, že vzájomná príťažlivosť je silnejšia než rozdiely medzi nimi.

Nebezpečenstvo sa stupňuje a Merritt je pripravená ochrániť milovaného muža za každú cenu. Dokonca aj keď sa ukáže, že by mohol byť tým pravým diablom v prestrojení.

Z anglického originálu Devil in Disguise (Avon Books, an Imprint of HarperCollins Publishers, New York 2021) preložila Denisa Jahičová.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
445437
Názov
Diabol v prestrojení
EAN/ISBN
9788055185583
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Lisa Kleypas
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/10
Rozsah
320
Rozmer
200×125×29 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Diabol v prestrojení zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.