Kráľovná jeho srdca

Sophie 5

Martina Monošová

Marenčin PT2022/05 SVK Slovensky

Kniha: Kráľovná jeho srdca - Sophie 5 - Martina Monošová
Katalógové číslo: 444073
Ušetríte až 2,48 € z bežnej ceny 15,90
A navyše získate 13 vernostných bodov
Séria kníh: Sophie
Sophie
Titul je zaradený v tejto sérii
13,42
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Kráľovná jeho srdca

Sophie 5

Píše sa rok 1531. Chlad neskorej jesene prináša rozuzlenie príbehov okolo Sophie de Marginel, ktorá sa len pred pár mesiacmi objavila vo Francúzsku. Každému, kto ju počas jej putovania stretol, zasiahla do života, pretože jej tajomstvá sú predovšetkým ich vlastnou minulosťou, ktorú by väčšina zo zúčastnených najradšej nechala spať. Podarí sa záhadnej kráske Sophie nájsť všetko, čo hľadá, aby s pokojom v duši mohla kráčať do budúcnosti? Alebo jej okolnosti opäť zabránia, aby zistila viac, aby návrat do rodnej krajiny vôbec prežila? Podarí sa markízovi de Pays-Rouge nájsť svoju chovanicu včas, aby tým zachránil sám seba? Príjme pomoc Spoločenstva psa a raz a navždy sa postaví zoči-voči svojim vlastným démonom? Dokáže sa konečne kráľova sestra Marguerite Navarská zmieriť s osudom, ktorý nemôže zmeniť? A kde sa napokon skončí cesta falošného mnícha, ktorý stratil pamäť? Alebo dobre skrývaná krutosť vojvodu de Guisé a jeho podlé intrigy zničia úplne všetkých, ktorí sa mu dostali do cesty? Odpovede prináša Kráľovná jeho srdca, záverečný piaty diel historicko-dobrodružnej ságy SOPHIE. V poradí pätnásta kniha od Martiny Monošovej.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
444073
Názov
Kráľovná jeho srdca
Podnázov
Sophie 5
EAN/ISBN
9788056909331
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Martina Monošová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/05
Rozsah
368
Rozmer
130×200 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Kráľovná jeho srdca zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.