Posledný z Temných

Lukáš Zeleňak

Enribook2022/05 SVK Slovensky

Kniha: Posledný z Temných - 1. vydanie - Lukáš Zeleňak
Katalógové číslo: 443889
Ušetríte až 2,55 € z bežnej ceny 19,50
A navyše získate 16 vernostných bodov
16,95
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Posledný z Temných

Maledictus, syn schudobneného šľachtického rodu, sa živí ako obyčajný nájazdník, tak ako mnohí príslušníci jeho ľudu. Zlé rozhodnutie ho postrčí do víru udalostí, s ktorými nikdy nechcel mať nič spoločné. Okrem prežitia v spoločnosti, v ktorej život nemá hodnotu ani čaše vína, sa snaží vzpierať vyššej sile, nútiacej ho kráčať po ceste, ktorú si nevybral.

Kniha Posledný z Temných obsahuje mnoho fantastických, až rozprávkových prvkov, no jej atmosféra je skôr temnejšia – popisuje násilie, otroctvo a iné prvky, nevhodné pre citlivejšie povahy.

Nachádza sa v nej viacero rás zo žánru klasickej fantasy, ale autor sa vyhýba rozlišovaniu na dobré a zlé. Namiesto toho poukazuje na ich názory a činy, ktoré ich skutočne definujú. Témou na pozadí príbehu je otázka existencie slobodnej vôle, respektíve jej ilúzie. Text je rozdelený na tri nadväzujúce príbehy, medzi ktorými ubehol istý čas, a krátku medzihru, ktorá vracia čitateľa do minulosti hlavnej postavy.

Milovníci fantasy z kategórie dark si isto prídu na svoje.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
443889
Názov
Posledný z Temných
EAN/ISBN
9788089948628
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Lukáš Zeleňak
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/05
Rozsah
320
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Posledný z Temných zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.